Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja kwiecień 2026 🎈

U mnie tez zawsze jest pozno, bo zazwyczaj konczy na mnie i wyjezdza na trase.
A dzis bedzie w ogole jakis inny na zastepstwo wiec kompletnie nie wiem o ktorej sie go spodziewac

Mój koło 14 jest , a inne paczki już o 8 leżą pod drzwiami :face_with_hand_over_mouth: żeby to on wiedział jak ja za nim wyczekuję , a jeszcze nieraz zostawia moją paczkę u znajomych bo wie że tam często jestem i nie chce mu się zjeżdżać do nas to wgl jestem na niego nerwowa. Ale już jak tak prosi to się godzę nie będę mu utrudniać

Ja też kiedyś tak miałam i mnie to wkurzało, bo potem wcale nie miałam tam po drodze i musieliśmy specjalnie po nią jechać. Na szczęście już tak nie robią

No najgorzej właśnie jak nie jest nam po drodze , jeśli by tak było to już bym się nie godziła na takie coś to już bym chciała aby mi dostarczyli

Ja miałam tak nie miłego kuriera , że jeszcze mi powiedział , że ostatni raz mi paczkę przywiózł… no i faktycznie zostawił gdzieś i musiałam go zgłosić to potem rzucał mi paczką . Na szczęście zwolnili go

Ja już odebrałam z żabki

3 polubienia

Jejuuuu jestem w szoku ! Zawsze myslalam , ze niebieski jest zarezerowowany dla chlopcow . Ale ten kubeczek jest w tak oblednym kolorze , ze sie zakochalam !!! Jak tylko paczka doszla , odrazu go umylam i przygotowalam dla malej :heart_eyes: to jak szybko zalapala jak sie z niego pije to szok :heart_eyes:


Normalnie przypomina mi ten kolor takie piekne letnie niebo , albo morze w egzotycznych krajach :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: no sztooooos

1 polubienie

Noooo mówię to że niebieski to nie oznacza ze tylko dla chłopców ale i dla naszych dziewczynek 🩵🩵🩵

Dokaldnie , ale naprawde jestem zaskoczona jak piekny jest ten kolor

4 polubienia

Super!

U nas też już paczucha dotarła :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

Ja mam wspanialego kuriera gls , jeju no facet taki jest super , ze szok . Wie , ze mam male dziecko i zawsze dzwoni na telwfon , bo tak sie dogadalismy . Jak trzeba to zostawia na podworku , albi podaje mi przez okno :sweat_smile: ostatnio tak bylo . Czasem do niego sama dzwonie i pytam gdzue jest i podjezdzam do niego to zawsze na mnie czeka :smiling_face_with_three_hearts:

Ja tez juz mam i tez juz w uzyciu :blue_heart:
Ten kolor jest obledny !
@LOVI_Redakcja poprosimy o zestawy RD w tym kolorze :blue_heart:


4 polubienia

Nooo kolor jest cudny …… ja się cieszę bo mój synek ma niebieski oczka i idealnie do niego pasuje

1 polubienie

Mamy my też jest cudowny :slight_smile:

Moim zdaniem poniedziałek trochę za wcześnie ale obstawiam w środę

@Mamina to u mnie też kończy na mnie trasę był prawie o 16:00

A ostatnio nie było cały czas informacji w pierwszy dzień roboczy?
Ja już nie mogę doczekać się aż będzie wiadomo co będzie do testowania w czerwcu i bardzo liczę że w poniedziałek się dowiemy

Wlasnie ja nie mam aplikacji :slightly_frowning_face: mi na pocztę zawsze przychodzi a dziś zdziwko dostałam tylko sms że dziś będzie kurier :smile:
@JoannaMP dokładnie ten kolorek jest piękny :heart_eyes: synek ma już oliwkowy i niebieski na zmianę :heart_eyes: ale supcio jak zacznie uczyć się pić z kubeczka będzie super​:heart_eyes: w brzoskwiniowym córka już pije :smiling_face_with_three_hearts:
@Mamina o tak bardzo bym chciała żeby cały zestaw był w tym kolorze😍

1 polubienie

A czemu tak stwierdził że ostatni raz przywozi ? Za ciężka mu była czy co mu nie pasowało

Haha może za często przywozi paczki i już ma dosyć :smile:

@magdallenka08971 tez się zachwyciłam tym niebieskim kubkiem i niebieskimi smoczkami 🩵 cudne! 🩵

1 polubienie