Ja żadnego maila ani sms z gls nie dostałam, tylko SMS od mojego kuriera o której będzie (zawsze dodatkowo ze swojego tel wysyła smsy).
Ja też nigdy nie dostałam
Ja tym razem odrazu z apki dostalam powiadomienie na emaila nic, a rano sms ze bedzie dzis kurier
Mi się wydaje, że to zależy od kuriera
Ja od kiedy mam aplikację to nie dostaję maila. Ja już czekam na kuriera bo wiem że będzie dziś❤️
My tez czrkamy
ma byc ok 13 ![]()
Ja właśnie przed chwilą dostałam sms , że dzisiaj doręczy . Szybcy są
bo robiłam reklamację w sklepie Julia i utworzenie paczki mam od 21.05 w aplikacji GLS i cały czas czekam
U mnie między 10 a12 ![]()
Ja na maila nie miałam informacji dopiero od kiedy zainstalowałam aplikację to mam jakikolwiek podgląd
Mi pokazało najpierw że będzie ok 15 a teraz patrzę i jest
A ja w żłobku na adaptacji
Ma mi w Żabce zostawić
Do mnie przyszedł ale kurier zostawił w żabce, jak będę wracać ze żłobka to odbiorę
Ja na szybko tylko kubek rozpakowałam bo synek dopiero zasypial na drzemkę i bałam się że go obudzę
ale ten cały zestaw jest cudowny ![]()
Ja też nie mogę się doczekać bo myślę że to będzie jakaś może nowość ![]()
![]()
To może już w poniedziałek się dowiemy ![]()
![]()
Przepiękny zestaw , ja jeszcze czekam za kurierem chyba najpóźniej jest zawsze ze wszystkich innych kurierów ![]()
![]()
U mnie na szczęście jest w normalnych godzinach ![]()




