Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja kwiecień 2026 🎈

Fajnie było by jakaś nowość ale ja myślę że to może bliżej wakacji :face_with_hand_over_mouth::cherry_blossom: no ciekawe :thinking:

Na pewno nas zaskoczą :speak_no_evil:

Wygląda to trochę jakby redakcja o nas zapomniała :laughing::laughing::laughing:

Ostatnio sporo się u nich dzieje, więc myślę że stąd to opóźnienie :grinning:
Świętują sukcesy :grinning:

2 polubienia

Na pewno się doczekamy :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth::face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

1 polubienie

Nooooo mam nadzieje ze do jutra wyślą , bo się miesiąc kończy :heart_hands:

Ja to juz sie nie moge doczekac az sie dowiemy co bedzie do testowania w czerwcu :rofl:
A wszystkie nowe osoby odpisaly na maila ?
Moze redakcja ma opoznienie w zwiazku z duzym projektem miedzynarodowym

1 polubienie

Właśnie zostały nadane :blush::blush:

1 polubienie

Wlasnie widzialam super;)

1 polubienie

To jutro będą :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

Też mi się właśnie w aplikacji pojawiło :smiling_face_with_three_hearts:

Paczki są w apce :heart::heart::heart:

Ja też dostałam powiadomienie o nadaniu

U mnie tez :heart_eyes::heart_eyes: niemoge sie doczekac !

1 polubienie

Ja też czekam, mam nadzieję że nie przyjdzie jak w żłobku będziemy :wink:

1 polubienie

Właśnie miałam pisać że juz w apce są :face_with_peeking_eye::face_with_peeking_eye::face_with_peeking_eye::hugs:

2 polubienia

Ooo tak jutro będą te cudowności :slight_smile:

1 polubienie

Ja się zastanawiałam właśnie czy o nas nie zapomnieli​:rofl: bo zazwyczaj tak do 20 kazdego miesiąca wysyłali :grinning:
Ja nie widziałam nic o nadanou ale pwwnie mi do spamu trafiło ostatnio dużo waznych rzeczy właśnie tam mi trafia nie wiem czemu…:roll_eyes:

A masz aplikację? U mnie w aplikacji wyskoczyło

1 polubienie

Nooo też się zdziwiłam że tak późno ale jednak nadal w miesiącu :blue_heart: