Fajnie było by jakaś nowość ale ja myślę że to może bliżej wakacji ![]()
no ciekawe ![]()
Na pewno nas zaskoczą ![]()
Wygląda to trochę jakby redakcja o nas zapomniała ![]()
![]()
![]()
Ostatnio sporo się u nich dzieje, więc myślę że stąd to opóźnienie ![]()
Świętują sukcesy ![]()
Na pewno się doczekamy ![]()
![]()
Nooooo mam nadzieje ze do jutra wyślą , bo się miesiąc kończy ![]()
Ja to juz sie nie moge doczekac az sie dowiemy co bedzie do testowania w czerwcu ![]()
A wszystkie nowe osoby odpisaly na maila ?
Moze redakcja ma opoznienie w zwiazku z duzym projektem miedzynarodowym
Właśnie zostały nadane ![]()
![]()
Wlasnie widzialam super;)
To jutro będą ![]()
![]()
Też mi się właśnie w aplikacji pojawiło ![]()
Paczki są w apce ![]()
![]()
![]()
Ja też dostałam powiadomienie o nadaniu
U mnie tez ![]()
niemoge sie doczekac !
Ja też czekam, mam nadzieję że nie przyjdzie jak w żłobku będziemy ![]()
Właśnie miałam pisać że juz w apce są ![]()
![]()
![]()
![]()
Ooo tak jutro będą te cudowności ![]()
Ja się zastanawiałam właśnie czy o nas nie zapomnieli:rofl: bo zazwyczaj tak do 20 kazdego miesiąca wysyłali ![]()
Ja nie widziałam nic o nadanou ale pwwnie mi do spamu trafiło ostatnio dużo waznych rzeczy właśnie tam mi trafia nie wiem czemu…![]()
A masz aplikację? U mnie w aplikacji wyskoczyło
Nooo też się zdziwiłam że tak późno ale jednak nadal w miesiącu ![]()