Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja kwiecień 2026 🎈

A co obstawiacie na czerwiec ?
Kolejne nowosci czy cos znanego juz nam ?

Wyjdaje mi się że coś co już jest w ofercie - może butelki albo laktator

Właśnie się zastanawiałam co. Fajnie by było jakby były jakieś bidony albo sterylizator z osuszaczem.

2 polubienia

No bidony super sprawa :slight_smile: akurat teraz na te upaly :slight_smile:

1 polubienie

A ja obstawiam , że może będzie znowu jakaś nowość :face_with_hand_over_mouth:

No czasami mozee tak byc jak polaczyli sie :slight_smile:

Ale to połączenie jest tylko na rynku holenderskim i francuskim, wydaje mi się że nowości z takiego połączenia nie będą tak szybko dostępne u nas

1 polubienie

No tak ale moze… zawsze mozna zyc nadzieja :slight_smile:

Ja naprawdę byłabym bardzo za bidonami ale pożyjemy zobaczy. Mnie przeraża to że jeszcze tydzień i czerwiec- jak, kiedy?

1 polubienie

Jej ja też jestem w szoku jak to leci

Czas tak szybko leci… za szybko…

Noo i ostatni tydzień miesiąca. Ciekawe kiedy będą paczuchy

1 polubienie

Nom masakra :stuck_out_tongue:

Dlatego motywuje męża żeby wreszcie wyciągnął huśtawkę ogrodową z pudła bo tak kupiliśmy rok temu i ani razu nie otworzyliśmy

To wtyk roku będzie jak znalazł

1 polubienie

Jak ją wyciągnie :wink::laughing::laughing:

Hahahha no tak a jak nie to za rok też będzie :rofl::heart_hands:

Hahahahha oj to go motywuj :rofl:

1 polubienie

Wiesz niestety to jest ten typ który lubi dużo gadać :face_with_peeking_eye:

Jednak nic z tego :sweat_smile: a liczyłam na kuriera dzisiaj :grinning: