A co obstawiacie na czerwiec ?
Kolejne nowosci czy cos znanego juz nam ?
Wyjdaje mi się że coś co już jest w ofercie - może butelki albo laktator
Właśnie się zastanawiałam co. Fajnie by było jakby były jakieś bidony albo sterylizator z osuszaczem.
No bidony super sprawa
akurat teraz na te upaly ![]()
A ja obstawiam , że może będzie znowu jakaś nowość ![]()
No czasami mozee tak byc jak polaczyli sie ![]()
Ale to połączenie jest tylko na rynku holenderskim i francuskim, wydaje mi się że nowości z takiego połączenia nie będą tak szybko dostępne u nas
No tak ale moze… zawsze mozna zyc nadzieja ![]()
Ja naprawdę byłabym bardzo za bidonami ale pożyjemy zobaczy. Mnie przeraża to że jeszcze tydzień i czerwiec- jak, kiedy?
Jej ja też jestem w szoku jak to leci
Czas tak szybko leci… za szybko…
Noo i ostatni tydzień miesiąca. Ciekawe kiedy będą paczuchy
Nom masakra ![]()
Dlatego motywuje męża żeby wreszcie wyciągnął huśtawkę ogrodową z pudła bo tak kupiliśmy rok temu i ani razu nie otworzyliśmy
To wtyk roku będzie jak znalazł
Jak ją wyciągnie ![]()
![]()
![]()
Hahahha no tak a jak nie to za rok też będzie ![]()
![]()
Hahahahha oj to go motywuj ![]()
Wiesz niestety to jest ten typ który lubi dużo gadać ![]()
Jednak nic z tego
a liczyłam na kuriera dzisiaj ![]()