Tak beżowa
byla jeszcze zolta tez piekna ale zastanawiałam sie czy bedzie pasowac ![]()
Piękna jest
żółty jest teraz bardzo modny, ale moim zdaniem beżowa bardziej uniwersalna i jak za rok moda się zmieni też będziesz mogła gdzieś ją ubrać
Super sukienka , elegancka i klasyczna. Wiadomo do tego buty , ładnie wyprasowana i będzie pięknie . I kolor też super . Ponadczasowy beż będzie zawsze stylowy. Teraz jest moda na ten bananowy/ masełkowy żółty ale beżową przynajmniej sobie jeszcze wykorzystasz na inne okazje i zawsze będzie w modzie.
Dzieki dziewczyny żółta tez byla piekna ale bałam sie ze bede wygladac jak kurczaczek
a ta jak mowicie ubiore na inna okazje ![]()
Oo , bardzo ładna
pasuje Ci
też wolę sukienki ![]()
Ja jestem ostatnio team garnitur i taki kolor był moim wymarzonym ale nie znalazłam jak zamawiałam. Kupiłam czekoladowy i białą bluzkę, chrzciny miały być w wielkanocny poniedziałek ale przez chorobę dzieci musieliśmy przełożyć na wakacje i teraz nie wiem czy założę ten garnitur
muszę poszukać kamizelki w tym kolorze zamiast marynarki, a teraz wykorzystam w majówkę na komunie ![]()
Ja miałam kupić sukienkę właśnie na ślub siostry a odnalazłam jedną w szafie i zastanawiam się czy niesmaczne jej do przeróbki bo raz w życiu w niej byłam ![]()
Może uda się nam w inny dzień jak niedziela , chcemy zapytać jak na to nasz ksiądz , a jak się nie zgodzi będziemy myśleć co dalej
Dziewczyny niestety garnitur do zwrotu
tak jak pisała @Michaska wygladam jak strach na wróble ![]()
![]()
jednak te 3 kg mniej niż przed ciążą zrobiły różnice i rozmiar uniwersalny jest na mnie teraz zdecydowanie za duży, w dodatku to jakiś wielki model ![]()
![]()
dobrze, że są zwroty ….
Bardzo podobną kupowałam na Chrzest synka ![]()
@Kargaw u nas dawano bardzo różnie w prezencie
oczywiście wychodzę z założenia że każdy daje na ile go stać
ale ja gdybym miała decydować to bym podpytała właśnie ile za talerzyk dają i w ten sposób sobie rozważyła kwotę ![]()
Ja byłam na chrzcie ostatnio 2 lata temu ale jako chrzestna więc więcej dawałam na prezent, a tak jako zwykły gość nie miałam okazji ostatnio, już dawno do było ![]()
@Kargaw my też mamy komunię w rodzinie za dwa tygodnie, zastanawiam się nad kwotą do
. U nas w mieście średnie ceny za komunię to 250 zł od osoby, więc żeby się zwróciło i coś zostało to faktycznie trzeba dać 1000 zł ![]()
![]()
Kurcze ja to wogole nie chodze na komunie , chrzty itp mam siotre ktora niema dzieci ![]()
![]()
![]()
Nie wiem ile sie daje w koperte moge sie wypowiedziec po komuni corki ile dostala ![]()
![]()
![]()
My też mamy za 2 tygodnie, ale damy chyba 800zl i pozytywkę pozłacana
niby u nas liczą się 2 osoby dorosłe jako goście
No niestety taki mają problem chude dziewczyny że wszystko wisi i ciężko coś kupić by ładnie leżało
Być grubym źle i chudym też źle xd
Coś w tym jest, bo we wszystkim najlepszy umiar ![]()
Ja nie myślałam o tym że to tak jakby ma się zwrócić za “talerzyk” jak na weselu. Bo to jest prezent dla dziecka w sumie , powinien być. Nie wiem jak teraz rodzice robią czy kradną dzieciom pieniądze z komunii czy odkładają na ich marzenia
bo trochę niesprawiedliwie jak ktoś komunię organizuje w domu i za mniejszy koszt organizowania przyjęcia dziecko ma dostać mniej pieniążków w kopercie. Teraz kwoty jakie dzieci zbierają po komunii są kosmiczne i uważam że to przesada… po 8 -10 tys. A ja w 2007 roku dostałam 1200zl , wiem że inflancja ale nie aż tak. My idziemy teraz w majówkę do siostrzenicy męża myślę żeby dać 500zl bo nie jesteśmy chrzestnymi. Ale to moje zdanie oczywiście i każdy daje ile ma, może nawet 2 tysiące jak go stać ![]()
Moi rodzice idą w maju i idzie mój brat sam. Wiec myślą dać 500 od rodziców i brat da 300. Bez przesady co mnie obchodzi ile kto za talerzyk daje. To prezent dla dziecka a nie żeby się rodzicom zwróciło
Nie no 8-10k na komunię to chyba lekka przesada…. Wydaje mi się że i 1000 to dużo no ale pewnie chrześniakowi czy chrześniaczce trzeba tyle dać.
Chodziło mi że w sumie dzieci tyle zbierają od gości. Nie że jeden daje 8tys ![]()