Z cc to mogłam się przygotować co ubiorę , gorzej jak nagle się zacznie ![]()
Będę mieć przyszykowane na walizce ![]()
dla męża też bo w tym amoku nie wiem co by ubrał hahah
Na roboczo jak do pracy ![]()
![]()
Haha oj zdziwili by się jak by przyszedł ubrany jak do pracy ![]()
![]()
![]()
Zawsze można się jakoś wytłumaczyć , że jedzie prosto z pracy ![]()
![]()
Śmieje się z mężem że jak zacznę rodzić a on będzie w pracy to będzie musiał do mnie dojechać w na sygnałach ![]()
![]()
![]()
A daleko pracuje od domu?
A nie z 20 km ![]()
No to kawałek drogi jest ![]()
Ja też tyle do pracy dojeżdżałam
ale u nas są fajne drogi i szybko to idzie
Legginsy ciążowe i tshirt. I wychodzilam w klapkach męża bo moje buty byly za małe na spuchniete stopy jak u shreka😆
A byłaś po cesarce czy naturalnie? Slyszlam ze po cesarce przeokropne nogi puchąna
po jakim czasie wróciły do „normalności „??
Skończyło się cesarka. Nogi wrocily do normalnosci okolo miesiąc później.
Ojeny ![]()
to długo się z nimi męczyłaś
biedna
Az zapomnialam jak wyglądały
jak wrocily do normy to bylam zdziwiona że to moje stópki ![]()
Coś o tym wiem ![]()
ale teraz jak śpię z nogami w górze to jest trochę lepiej ![]()
Z czasem wrócą do swoje stanu ![]()
To tak , nie ma co się przejmować
Ja miałam cc i mi nie spuchły ale dziewczynie co leżała na sali ze mną po cc spuchły. Więc pewnie nie ma reguły . Niektórym spuchną, a innym nie.
Dokładnie, każdy z nas ma inaczej