Wieczór panieński

Ja panieńskiego nie miałam , ale to na pewno super wspomnienia zostaną na zawsze :smiling_face:

dla męża potem by ubrała na pewno :sweat_smile:

Noo to będzie ciekawie :rofl::rofl::rofl:

Daj znać jak będzie po i czy była zadowolona z tańca :smiley:

Sklep z bielizną myślę to byłby to strzał w 10

Ojj ale bedzie ciekawie :smiley:

Może dla męża w noc poślubną by ubrała :stuck_out_tongue:

Uuu jednak nie będzie Pana, bo pani młoda nie chce takiej podobno rozrywki ,:wink:
Może bon dodatkowo do spa będzie

Dokładnie, nie każda lubi takie rozrywki, więc warto pomyśleć o czymś bardziej uniwersalnym, jak bon do spa :stuck_out_tongue: ale by było wesoło :smiley:

Oj będzie wesoło :innocent::crazy_face::sunglasses:

Nie widziałam wiadomości, narzeczony mógłby być zły jak by się dowiedział :crazy_face:

No właśnie, lepiej czasem nie prowokować :wink:

Mnie też śmieszy jak byłam na dniu kobiet to tylko kobiety czujnie patrzały czy ,coś , było widać :crazy_face::crazy_face:

1 polubienie

Haha, a ja jak byłam, to jedna dziewczyna tak pociągnęła mu za gatki, że było coś widać :joy:

Ja też , raczej czuła bym się niekomfortowo na takim występie :crazy_face:

2 polubienia

No i były takie kobiety , co też chyba chętnie by się przed nim rozebrały😂

1 polubienie

Dokładnie, to nie dla każdego, nie każdy lubi takie show :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ja w tyle głowy miałabym cały czas co jeśli mój partner też ma jakąś striptizerkę :rofl::rofl: no są rzeczy, których jednak mimo tego, że jestem bardzo otwarta, to nie jestem w stanie przejść.

1 polubienie

No ja bym też nie chciała , mój jak by się dowiedział :crazy_face::crazy_face:

1 polubienie

Ja nie wiem niektóre to są takie nie wyżyte jak by chłopa nie widziały kilka lat :crazy_face:

2 polubienia