Ja panieńskiego nie miałam , ale to na pewno super wspomnienia zostaną na zawsze ![]()
dla męża potem by ubrała na pewno ![]()
Noo to będzie ciekawie ![]()
![]()
![]()
Daj znać jak będzie po i czy była zadowolona z tańca ![]()
Sklep z bielizną myślę to byłby to strzał w 10
Ojj ale bedzie ciekawie ![]()
Może dla męża w noc poślubną by ubrała ![]()
Uuu jednak nie będzie Pana, bo pani młoda nie chce takiej podobno rozrywki ,![]()
Może bon dodatkowo do spa będzie
Dokładnie, nie każda lubi takie rozrywki, więc warto pomyśleć o czymś bardziej uniwersalnym, jak bon do spa
ale by było wesoło ![]()
Oj będzie wesoło ![]()
![]()
![]()
Nie widziałam wiadomości, narzeczony mógłby być zły jak by się dowiedział ![]()
No właśnie, lepiej czasem nie prowokować ![]()
Mnie też śmieszy jak byłam na dniu kobiet to tylko kobiety czujnie patrzały czy ,coś , było widać ![]()
![]()
Haha, a ja jak byłam, to jedna dziewczyna tak pociągnęła mu za gatki, że było coś widać ![]()
Ja też , raczej czuła bym się niekomfortowo na takim występie ![]()
No i były takie kobiety , co też chyba chętnie by się przed nim rozebrały😂
Dokładnie, to nie dla każdego, nie każdy lubi takie show ![]()
Ja w tyle głowy miałabym cały czas co jeśli mój partner też ma jakąś striptizerkę ![]()
no są rzeczy, których jednak mimo tego, że jestem bardzo otwarta, to nie jestem w stanie przejść.
No ja bym też nie chciała , mój jak by się dowiedział ![]()
![]()
Ja nie wiem niektóre to są takie nie wyżyte jak by chłopa nie widziały kilka lat ![]()