Jak sobie składy porównywałam to vitapil mama ma bardzo dobry skład , tak samo falvit mama . Ogólnie z tym dopiskiem mama składy są zawsze bogatsze , tylko to musisz stosować min 3 msc żeby jakikolwiek efekt był widoczny . Do tego świetna jest wcierka o ta żeby to razem stosować
O dzięki za polecenie ![]()
Ja aktualnie je biorę , i póki co biorę tylko 2 tygodnie to efektów jeszcze żadnych nie widać
To takie minimum 3 msc , żeby te cebulki miały szansę nabrać tych substancji ![]()
to jest długi proces ale warty
@Karolinnna pracowała w aptece to dużo może nam podpowiedzieć ![]()
Hahah może bez przesady ![]()
![]()
tak tylko co sobie przypomnę to powiem
baby Brain mam konkretny
O to tez dobrze wiedzieć bo ja czasami rezygnuje po miesiacu czy dwóch jak nie widze efektow
Ja w sumie też
ale staram się już nie zmieniać tak często albo nie rezygnować
Jej właśnie ale to ogólnie potrafi być wyzwaniem
Ooo no to super będę pamiętać ![]()
![]()
![]()
I matko takie drogowy są sesje zdjęciowe?? Pamiątka super ale ja bym tyle nie dała
mi dużo zdjęć robiła siostra lub mąż , co prawda nzadko je oglądam ale czasem obejrzę z dziećmi;) i tyle
to już zależy kto jak już stoi finansowo, prędzej bym poszła na jakąś sesje ale już z zzieciątkiem;) ale mam 3 dzieci i nigdy nie robiłam żadnej sesji zdjęciowej, często robilam sobie sama lub ktoś mi robił;)
Taka profesjonalna sesja to jest totalnie co innego. I sama widzę, że jest fenomenalna różnica
Zgadzam sie. Sama się dlugo wahalam czy wydac takie pieniadze i jednak się zdecydowalam na sesje w ciazy i pozniej drugą z noworodkiem bo uznalam że takie chwile przeciez nie beda sie powtarzac ciagle. Zdjecia są piekne, w domu nie uzyskalabym takiego efektu. Zwlaszcza ta sesja z bobasem wyszla slicznie, są zdjecia zblizeniowe na malucha, super efekt ![]()
Ceny są wysokie za sesję to prawda ale samemu się takich nie zrobi. I wiadomo zdjęcia z sesji są tak ładne, że najczęściej się je wywołuje i daje w ramki a takie normalnie zrobione robimy na codzień i nie robią już takiego wrażenia .
No to prawda ale tak naprawdę rzadko ogląda się te zdjęcia ja mam w telefonie z 3tys zdjęć prawie i nie mam kiedy tego wywołać ![]()
Ja też… jakoś nigdy nie mogę na to znaleść czasu
Polecam aplikację Empik foto , jakość bardzo fajna zjdjec , realizacja szybciutka cena cudna do tego jeszcze kod rabatowy jest tam dość często ![]()
![]()
Ja od 2 lat robie albumy książkowe. Raz na rok przeglądam te setki zdjęć z telefonu i wybieram kolo 100 które trafiają do albumu. U mnie ten pomysl sie sprawdza, mamy takie podsymoeanie roku wywolane i wlasnie jako ksiazka a nie same zdjecia które wrzuca sie do albumu.
Oo albumy są super , trochę żałuję że dopiero w tamtym roku się za nie wzięłam ![]()
Ale żeby zrobić takie zdjęcia to są naprawdę godziny fenomenalnych szkoleń. Czasami możesz się załapać na warsztaty. Wtedy potrafi być nawet taka sesja darmowa. Akurat w moim przypadku jeżeli chodzi o młodszą córkę to moja fotograf dobrze wiedziała że mała się urodziła i sama robiła warsztaty dla uczennic to napisała czy nie jestem zainteresowana
