Sesja ciążową u fotografa

Hej dziewczyny :blush: czy robiłyście profesjonalne sesje ciążowe u fotografa? Jesli tak to czy jestescie zadowolone? Czy robilyscie tez makijaz i fryzury do sesji? Bardzo podobają mi sie takie zdjęcia ale cena jest wygórowana, do tego makijaz żeby jednak wygladac lepiej niz na codzień i wychodzi blisko 900zl :face_with_peeking_eye: mocno sie wacham czy warto wydac tyle za parę zdjęć

3 polubienia

Ja nie mialam w ciazy sesji ale za to po porodzie jak najbardziej :wink: osobiscie wole wydac na sesje juz jak dziecko sie urodzi i miec pamiatke na lata a takie małe bobo na zdjęciach to sama słodycz :wink:

1 polubienie

Ja będąc w ciąży miałam sesję ślubną i świąteczną, stricte ciążowej nie robiłam

Ja nie robiłam sesji jakoś nawet nie myślałam o tym chociaż teraz to w modzie, fajna pamiątka napewno :revolving_hearts:

Ja dokładnie jak @ewelkar899_wp.pl - wole zrobić z dzieciątkiem po urodzeniu i najbardziej mi się podobają sesje w domu :wink:

Te wszystkie sesje ciążowe z sukniami, makijażami i zrobionymi włosami totalnej do mnie nie przemawiają i mi się po ludzku to niepodoba.

Miałam sesję ciążowe ale makijaż i włosy robiłam sama . Nie lubię takich zdjęć ale docelowo jestem zadowolona że je mam :wink:

1 polubienie

Mialam sesje ciążową przy drugiej ciąży. Dostałam ją w prezencie od męża razem z sesją noworodkową.
Ale makijaz i fryzurę robiłam sama.

Bylam zadowolona bo to moja bardzo dobra znajoma i wiedziała co chcę.
Dodatkowo dostalam od niej w prezencie kilka ujęć tz fresh czyli do 48h po urodzeniu - jej marzeniem bylo fotografowac porod i dzien po, ale ja mialam cc wiec zaproponowalam tą dzien po :heart:
Uwazam ze to super pamiatka, choc faktycznie cena wysoka. No i nie lubie siebie widziec, wstydzilam sie itp.

Czesto taka sesje wlasnie dosyaje sie w prezencie np na baby shower :heart:



3 polubienia

Ja miałam sesję ciążową natomiast makijaż i fryzurę robiłam sobie sama , zdjęcia to mega pamiątka robiłam dwie sesje brzuszkowe żałuję że nie robiłam sobie w pierwszej ciąży. Sesja noworodkowa również za nami i jak dla mnie to jest mega pamiątka i naprawdę warto :smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie

Nie mialam sesji :slight_smile:
Sama jestem dla corek fotografką :sweat_smile::sweat_smile:
Za to sesję na chrzciny i roczek juz miałam :smiling_face:

Przepiękne zdjęcia ! :heart_eyes::heart_eyes: lubię oglądać takie wspomnienia

Piękna pamiątka :smiling_face_with_three_hearts: Super w tych sesjach jest tez to że fotograf ma suknie do wyboru a sama takich bym nie kupila tylko do zdjecia.

Nie miałam sesji nie jestem zwolenniczką zdjęć ze mną

To byly moje sukienki i pozniej obie sprzedalal na vinted

1 polubienie

Ja dostałam sesję ciążową w prezencie razem z makijażem - super przeżycie! Była to dość naturalna sesja: biała koszula, jeansy.
Ty razem również została mi sprezentowana sesja ale zdecydowałam, że bedzie to już sesja po narodzinach maluszka. Makijaż i fryzurę będę robić sama :slightly_smiling_face:

Ja robiłam sesję. Zależało mi na uwiecznieniu tego niezapomnianego okresu. Robiłam pod koniec II trymestru, żeby się jeszcze dobrze czuć a już było widać brzuszek :smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie

Ja miałam sesję ciążową i uważam, że to jest piękna pamiątka :smiling_face_with_three_hearts: Ale tak jak mówisz, dodając do tego fryzjera i kosmetyczkę to się już robi ładna kwota, dlatego ja makijaż i fryzurę robiłam sobie sama.

Ja ostatnio widziałam u Michała Meyera, że mieli sesję właśnie podczas porodu i zdjęcia o dziwo dla mnie, bo uważałam, że to zbyt intymne i że zdjęcia nie mogą wyjść ładne, to tu odwrotnie. Wyglądają cudownie! Widać na nich prawdziwe emocje, bez wymuszonych uśmiechów itp :face_holding_back_tears::heart:

Ja sukienkę do sesji kupiłam sobie na vintedzie tak mi się spodobała że musiałam kupić i chciałam w niej mieć sesję brzuszkową


Kupiłam ją za 120zl

4 polubienia

Piekna idealna na sesje i ten kolor :star_struck:

Ja osobiście nie lubię takich zdj typu ciążowych , nie czułam też dobrze się w swoim ciele , wiadomo brzuszek dziecko w środku to mnie cieszyło . Ale po za tym czułam się taka ociężała było mi bardzo ciazko nie wyobrażam sobie się jescze wybierać do fotografa i pozować do zdj