Dlatego wszystko ma swoją cenę , zwykłemu człowiekowi wydaje się dużo ale wiadomo szkolenia , sprzęt i później obróbka i to trwa długo , a nam się wydaje że godzinka sesji i fotograf tyle zarabia .
@Karolinnna ja w ciąży się trochę wzięłam i porobiłam kilka albumów i właśnie wywoływałam zdjęcia w Empik foto też to wychodziło spoko cenowo .
Ja tak samo , i zawsze mówię siebie żeby wkoncu zrobić tam porządek bo pomiędzy pełno screenów
Też przeważnie stamtąd zamawiam i jestem zadowolona
My też zamawiamy zdjęcia z Empiku. Jeszcze mają aplikacje na telefon, więc wszystko idzie sprawnie. Mamy też rodzinną grupę do zdjęć córki i wysyłam tam, żeby nie rozsyłać pojedynczo każdej babci, cioci itd. Potem tylko pytam na grupie czy ktoś chce jakieś zdjęcia i heja.
O to jest pomysł dobry z grupą . Bo ja zanim roześlę zdjęcia rodzicom , teściom , rodzeństwu itd . to trochę trwa , a nie chce kogoś pominąć żeby się nie obrazili , że nie wysłałam.
Tak, dlatego u nas powstała grupa i wszyscy są szczęśliwi
.
U nas też mamy takie grupy ![]()