Ale gorzej się chyba pakuje
Właśnie muszę to zobaczyć w jakimś sklepie czy coś , jak to w środku i wgl
Ja widzę że coraz więcej ludzi to ma
Dokładnie , ludzie czesto oceniają duże rodziny jako patologia , a przecież wiele rodzin wielodzietnych to normalne rodziny gdzie nie ma alkoholu poprostu jest wiecej dzieci bo tak chcieli .
Tak bardzo krzywdzące jest taka ocena z góry
A czasem miała być 2 a wyszły bliźniaki po drodze. Wszystkiego się nie przewidzi. Najważniejsze jest dobro dzieci. Są rodziny wielodzietne, gdzie każde dziecko jest zaopiekowane (można w internecie nawet zobaczyć Monikę od cudaków, czy Maję z Arki Noego) a są rodziny, gdzie jest jedno dziecko i jest zaniedbane.
Dokładnie, w takich rodzinach wielodzietnych naprawdę jest wesoło , i myślę że każdy świetnie się wspiera . Moja ciocia ma 6 dzieci i tam wszyscy są za sobą i sobie wzajemnie pomagają. Widać że wszyscy są zżyci i to żadna patolgia .
Będąc dzieckiem miałam marzenie- mieć 7 dzieci i jeździć takim busem 9 osobowym
trochę za późno się za to zabrałam bo mam już 30 lat i pierwszego synka. Ale myślę że trójka będzie
chociaż dwójka, nie wyobrażam sobie żeby syn nie miał rodzeństwa, sama mam siostrę i dwóch braci
Ja tak samo nie wyobrażałam sobie żeby moje dziecko było same dlatego mam trójkę dzieciaków
sama mam dwoje rodzeństwa jeszcze i wiem że nie wyobrażam sobie żeby ich nie było , wszyscy się razem wspieramy:grinning:
Rodzeństwo to chyba najlepsze co można w życiu mieć ![]()
Ja pochodze z wielodzietnej rodziny i moj chlopak tez… jak zaszlam w 3 ciaze to kazdy sie pytal po co mi 3 dziecko
ze to juz patologia ![]()
Nas jest 3 kazdy siebie wspiera. Ja nie mowie ze jak jest 2 tk sie nie wspieraja bo tez tak jest ale ja znam zycie jak jestesmy w 3 i chlopak tez jak jest w 3 ![]()
To ja mam 2 siostry ale nie jesteśmy tak mega super zżyte ze sobą ![]()
![]()
Zgadzam się z tobą ![]()
Ja bym mogla miec trojke dzieci ale na razie jeden maluch na pokladzie, zobaczymy jak to wyjdzie ![]()