Przewidywana waga dziecka a rzeczywistość

A teraz ile waży ? I który tydzień ? Bo nie wiem czy już o to pytałam

32 tydzień a dopiero we wtorek będę mieć wizytę i wtedy się dowiem ile już waży :face_holding_back_tears: wtedy byłam w 30 i miał 1700 g

To daj znać ile masz, bo jestem ciekawa :smiling_face:

1 polubienie

Mi też wychodziło na USG że będzie długa i długie nogi i faktycznie tak jest bo miała 61 cm.

2 polubienia

To u mnie znowu gin mówiła, że synek będzie drobny i że ma krótkie nóżki :face_with_peeking_eye::grinning: no faktycznie urodził się okruszek bo 48 cm i 2790, ale nogi miał normalne, proporcjonalne​:grinning: a teraz rośnie jak szalony

2 polubienia

Te wagi często się bardzo różnią

1 polubienie

W 33 tygodniu maluch waży już 2,3 kg główka w dół już od ponad miesiąca :heart: i cały czas moja gin jest w szoku jakie on ma długie nogi :joy::joy: czuje je pod żebrami :joy:

1 polubienie

To chyba pulchniutki , albo wysoki będzie :smiling_face::smiling_face: a rodzice wyżsi ? U nas syn jest niski za mną , a córka pulchna to chyba za tata u nas bardziej :rofl::rofl::rofl:

Z mężem jesteśmy dość wysocy , nogi to już w pewno ma po tatusiu :joy::joy: mąż ma zawsze problem z kuminem spodni , bo albo za krótkie albo za szerokie w pasie także nasz synek będzie miał podobnie :joy::joy:

Ja sie dowiedzialam dopiero jak bylam w ciazy ze u mojego meza w rodzinie rodzily sie dzieci ponad 4 kg ( jego mama, on, jego dwie siostry wszyscu ponad 4kg) i faktycznie pierwszy syn ogromny. Pierwszy rok byl pulchny a teraz ? Za 2 tyg kończy 6 lat, ma 120cm wzrostu, dlugie nogi i wszystkie spodnie z niego spadaja :rofl: dostal swoj pierwszy elwgqncki pasek bo jeansy kazde w polowie poooopy :rofl:

1 polubienie

No to u mnie w rodzinie rodziły się mały bobasy bo i u szwagierki był mały i u mojej siostry były takie w normalnych rozmiarach. I mnie też bardzo standardowy się urodził jeśli chodzi o wagę. W ciąży mi mówiono że będzie długi ale w sumie jak się urodził to też był tyłowej długości bo 54cm

No to czuję że będzie podobnie jak u nas. Ja mam 176 cm , mąż ponad 190 cm i dlatego córka taka długa się urodziła :rofl:

1 polubienie

U mnie mówią, że waga między 3300 a 3700 może być. Dość sporo patrząc na to, że ja urodziłam się z wagą 2600 a partner 3200. No ale właśnie jak widać, te obliczenia wagi przez lekarzy mogą się wcale nie sprawdzić :woman_shrugging:t3: