Ja grałam kiedyś , i nic . A ty ? ![]()
![]()
Oo tu jest ten wątek, znowu 1 zł
Wplacilam 50 zl i wygralam.200 ktore nastepnie przegralam:sweat_smile:![]()
![]()
Woow ale ładna wygrana
i wtedy się chce więcej grać ![]()
Nooo juz przegralam te 200 i jeszcze wplacilam 50 zeby sie odbic ![]()
![]()
![]()
juz nie gram
Ja w keno wczoraj 2 zl wygralam za 3 trafienia ![]()
Dzisiaj ladna kumulacja, ja juz puscilam los ![]()
To można zaszaleć ![]()
jejku jak ktoś to wygra to będzie szczęściarz
Ooo chciałam pisać super wygrana
ale chyba nie koniecznie
i wtedy powinno się przestać grać ![]()
Specjalnie daja wygrac na poczatku a pozniej lecisz w dół ![]()
![]()
Bo za wygraną nie gra się dalej, bo zawsze się przegra ![]()
![]()
Widzialyscoe ze wczoraj ktos z Polski wygral 32 miliony ? Ale szczescie !
I dwie osoby wygraly po 1 milionie w lotto plus. Tez super
Przyznac sie ktora to ![]()
![]()
![]()
![]()
Za to ja wygralam dzis w Keno 20 zl
4 z 6 trafien
A weźcie ja tyle losów kupiłam i nic
Ja tylko wygrywam złotówki ![]()
ale szok ale ktoś sobie życie ułoży . Haha dobre
Jejuuuu ale szczęście ![]()
Ktoś miał na prawdę mega szczęście
@Mamina no to faktycznie ktoś miał ogromne szczęście
niewyobrażalne pieniądze ![]()


