Prezent dla męża, walentynki

Ja grałam kiedyś , i nic . A ty ? :face_with_hand_over_mouth::smiling_face:

Oo tu jest ten wątek, znowu 1 zł

no takie gierki to już lepsze Total cas… ale tam można w hazard popaść

Wplacilam 50 zl i wygralam.200 ktore nastepnie przegralam​:sweat_smile::rofl::speak_no_evil:

Woow ale ładna wygrana :see_no_evil: i wtedy się chce więcej grać :rofl:

Nooo juz przegralam te 200 i jeszcze wplacilam 50 zeby sie odbic :rofl::rofl::rofl::face_with_hand_over_mouth: juz nie gram

Ja w keno wczoraj 2 zl wygralam za 3 trafienia :rofl:

Dzisiaj ladna kumulacja, ja juz puscilam los :four_leaf_clover:

To można zaszaleć :rofl::rofl: jejku jak ktoś to wygra to będzie szczęściarz

Ooo chciałam pisać super wygrana :smile: ale chyba nie koniecznie :face_with_hand_over_mouth: i wtedy powinno się przestać grać :smiley:

Specjalnie daja wygrac na poczatku a pozniej lecisz w dół :face_with_hand_over_mouth::speak_no_evil:

1 polubienie

Bo za wygraną nie gra się dalej, bo zawsze się przegra :see_no_evil::see_no_evil:

2 polubienia

Widzialyscoe ze wczoraj ktos z Polski wygral 32 miliony ? Ale szczescie !
I dwie osoby wygraly po 1 milionie w lotto plus. Tez super

2 polubienia

Przyznac sie ktora to :rofl::rofl::rofl::see_no_evil:

Za to ja wygralam dzis w Keno 20 zl :rofl: 4 z 6 trafien

1 polubienie

A weźcie ja tyle losów kupiłam i nic

Haha

2 polubienia

Ja tylko wygrywam złotówki :face_holding_back_tears::sweat_smile: ale szok ale ktoś sobie życie ułoży . Haha dobre

1 polubienie

Jejuuuu ale szczęście :heart_eyes:

Ktoś miał na prawdę mega szczęście

@Mamina no to faktycznie ktoś miał ogromne szczęście :four_leaf_clover: niewyobrażalne pieniądze :money_with_wings:

1 polubienie

Wygralam dzisian 54zl w Keno ! Co wiecej , wygralanym 750zl gdybym zamiast 5 dala 3 :rofl:

2 polubienia