Gratulacje ja wczoraj w zdrapce 60 zl ![]()
![]()
@Mamina @ewelkar899_wp.pl gratulacje
no to już jest wygrana , mi tylko 1zł udaje się wygrać ![]()
![]()
O wow no to sporo
Ooo gratulacje normalnie bank rozbiłaś , ja dziś zagrałam ciekawe jak będzie ![]()
I jak wyniki? ![]()
2 zł się udało ![]()
![]()
No ja ostatnio naprawde mam calkiem dobra passe, wczoraj wygralam 112zl ![]()
Oooooo od 0 do milionera idziesz w dobrym kierunku
powodzenia ![]()
Ooo przemyślałaś dobrze na co przeznaczysz wygraną ? ![]()
Gratulacje kochana !
Ja wczoraj tez gralam ale trafilam tylko 2+0 takze wygranej brak ![]()
Maz sie smieje ze zaraz bedzie mial hazardzistke ![]()
Jej ja ostatnio po waszych postach zakupiłam losy i kompletnie nic się nie udało
Iooo rozbiłaś bank normalnie , aż muszę spróbować . Jest 500 mln do wygrania . Serio jak to wygram każdemu z forum daje po 1 mln
reszta zgarniam dla siebie ![]()
![]()
Haha trzymamy kciuki ![]()
![]()
To tylko nam się pochwal , że wygrałaś
trzymamy wszyscy na Ciebie kciuki ![]()
Hahah dobre ![]()
ja też kupiłam losy przez @Mama.urwisa i trzymajcie kciuki , jak wygram to się też z wami podzielę ![]()
![]()
Będą znaki na pewno ![]()
![]()
![]()
I co jaka wygrana? Nic nam tu się nie chwalisz
ja kupiłam też w ten dzień i nic ![]()
![]()
Nic cisza
ani na kupon się nie zwróciło ![]()

