Prezent dla męża, walentynki

Gratulacje ja wczoraj w zdrapce 60 zl :see_no_evil::sweat_smile:

2 polubienia

@Mamina @ewelkar899_wp.pl gratulacje :smiley: no to już jest wygrana , mi tylko 1zł udaje się wygrać :see_no_evil::see_no_evil:

O wow no to sporo

Ooo gratulacje normalnie bank rozbiłaś , ja dziś zagrałam ciekawe jak będzie :crazy_face:

I jak wyniki? :smiley:

2 zł się udało :joy::joy:

No ja ostatnio naprawde mam calkiem dobra passe, wczoraj wygralam 112zl :rofl:

1 polubienie

Oooooo od 0 do milionera idziesz w dobrym kierunku :cherry_blossom: powodzenia :crossed_fingers:

Ooo przemyślałaś dobrze na co przeznaczysz wygraną ? :smiley:


I ja też dzisiaj wygrałam :see_no_evil:

3 polubienia

Gratulacje kochana !
Ja wczoraj tez gralam ale trafilam tylko 2+0 takze wygranej brak :rofl:
Maz sie smieje ze zaraz bedzie mial hazardzistke :rofl:

Jej ja ostatnio po waszych postach zakupiłam losy i kompletnie nic się nie udało

Iooo rozbiłaś bank normalnie , aż muszę spróbować . Jest 500 mln do wygrania . Serio jak to wygram każdemu z forum daje po 1 mln :wink: reszta zgarniam dla siebie :laughing::laughing:

3 polubienia

Haha trzymamy kciuki :see_no_evil::see_no_evil:

2 polubienia

To tylko nam się pochwal , że wygrałaś :laughing: trzymamy wszyscy na Ciebie kciuki :smiley:

2 polubienia

Ona sie nie pochwali ale beda znaki :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Hahah dobre :grin::see_no_evil: ja też kupiłam losy przez @Mama.urwisa i trzymajcie kciuki , jak wygram to się też z wami podzielę :speak_no_evil::see_no_evil:

1 polubienie

Będą znaki na pewno :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 polubienia

I co jaka wygrana? Nic nam tu się nie chwalisz :grin: ja kupiłam też w ten dzień i nic :rofl::see_no_evil:

2 polubienia

Nic cisza :crazy_face: ani na kupon się nie zwróciło :crazy_face: