Cześć dziewczyny ![]()
Powiedzcie mi w jaki sposób zarządzacie budżetem domowym ? Piszecie sobie na kartce plan na co wydajecie, czy notujecie np. gdzieś w excelu swoje wydatki?
Hej, staramy sie nie powielac wątkow zeby nie robic balaganu a osoby ktore sa dluzej na forum nie musialy pisac tego samego kilka razy.
Sprawdzamy w lupce czy taki watek juz byl i nawet jesli byl stary to nowym komentarzem mozemy go odswiezyc i znowu rozpisywac sie na ten temay, jakie mamy spostrzeżenia i tipy.
Zobacz tu
Albo tu
Okay przepraszam, nie widziałam tego