Dokładnie tak robię haha .
Z rodzicami, na szczęście mam swoją kuchnię śniadania i kolację jakieś przekąski mamy u się ale obiady gotuję dla wszystkich i trochę to uciążliwe dogodzić z tym obiadem wszystkim
Hehehehe skąd ja to znam …… dlatego staram się nic nie mówić a potem po nim poprawiam ![]()
![]()
Wracajac do kwiatkow na balkonie…
Moje padly
nie wiem co sie z nimi stalo
scirlam je do zera i zobaczymy czy odbija
A moje nadal pięknie rosną. Ciekawe co Twoim zaszkodziło
Ojejku , jakaś zaraza by je chwyciła ? Ciekawe czy się podniosą ![]()
Właśnie też się tego po mału uczę
ale mój perfekcjonizm czasami nie pozwala
taka już jestem
Na pewno jest ciężko ale dla własnego dobra trzeba się przemóc ![]()
Czasami trzeba się poświęcić
ja akurat lubie jak, ktoś mi coś podpowie no ale jestem kobietą ![]()
Najpierw zaczely sie zolte liscie robic tak jakby za mokro mialy alr nie mialy… potem zaczylr kwiaty opadac / przekwitac ale to norma alr nie w takirj ilosci
w oczach ine opadaly
dalam nawoz i nic
scielam zobaczymy. Dam im czas z 2 tyg
Biedne , ciekawe co to mogło. Być ![]()
Powinny odbić na nowo, zazwyczaj po ścięciu są piekniejsze ![]()
Tak ja też lubię podpowiedzi i dobre rady. Ale wiadomo męska duma ![]()
No chyba nic z tego ![]()
Zoatawie je jeszcze… najwyzej jak wroce z wakacji to zmienie na inne… juz tak myslalam co moze im byc i chyba to wina ziemi jest… bo ja nie zmirnialam po bratkach tylko dosypalam nowej. Pani na rynku mowila ze po bratkach nie musze zmieniac jedynie po wrzosach…
Też o tym słyszałam i nawet gdzieś na insta widziałam
Pochwal się jakie masz wakacyjne plany
A w jakims watku pisalam juz… jedziemy 8 lipca na 5 dni do Ustronia Morskiego ![]()
Oo, my byliśmy właśnie na weekend nad naszym Polskim morzem, udało nam się Idelanie z pogodą ![]()
Kwiatki kupisz sobie nowe, szkoda nerwów ![]()
Miłego odpoczynku, polskie morze jest piękne ale z racji, że mieszkam nad morzem to mam je na codzień i ja bym sie wybrała w góry ![]()
Ja bym się na ten moment z chęcią zamieniła ![]()