O czarne z białym muszą super wyglądać. U mnie w tym roku jedynie trawy ozdobne bo nie mamy czasu za bardzo się zajmować , choć mój mąż i tak zrobił nam mały warzywniak na balkonie.
Oooo ale też kolekcja wygląda imponująco. Ja w
zeszłym roku po porodzie nie miałam w ogóle kwiatów bo nie miała siły na to
Uuu takie swoje cieszy najbardziej
pomidorki zupełnie inaczej smakują ![]()
![]()
To mega szkoda, bo tak to zawsze można wyjść na chwilę, pranie wywiesić czy nawet usiąść z kawką na chwilę ![]()
Nooo piękne są ![]()
![]()
Ja to w ogóle nie mam ręki do kwiatów bo przelewam wszystko co się da. Mam zakaz dotykania wszystkich kwiatów z domu. Mój mąż się nimi zajmuje ![]()
i tak samo warzywa sadzi , ja nawet nie dochodzę do nich.
To tak jak ja kazdego kwiatka usmierce ![]()
![]()
![]()
W to u mnie mąż ma zakaz …. No chyba że ja totalnie nie mogę to wtedy go proszę ale dostaje bardzo długą instrukcje
No to ja tak samo ![]()
![]()
albo za sucho albo za mokro ![]()
U mnue w domu to storczyki tylko sie trzymaja… a na balkobie to jak mszyca nie wejdzie to jest ok a jak juz wrjdzie to koniec… nie daje rady ![]()
Ja miałam tylko raz i nie przeżył i stwierdziłam że nie ma sensu , wolę gipsówki albo tulipany
niż puste łodygi ![]()
Ja mam to samo przelewam albo przesuszam ![]()
Mój mąż zawsze mówi , że zanim się podleje rośliny to trzeba chociaż w doniczkę zaglądać i sprawdzić , a ja to na zasadzie jak mi się przypomniało to podlałam , raz mniej,raz więcej ![]()
O wow to by było coś
Ja storczyki podlewam jak widze ze korzenie sa suche w sensie nie wysuszone tylko zielone… jak maja dosyc wody to na doniczce sie skrapla woda ![]()
No to widzę , że nie jestem sama
![]()
![]()
Ale ja też nie zawsze wkładam palca do doniczki bo jak widzę że jest sucho to podlewam
i u mnie to działa bez sprawdzania
Niektórzy mają zmysł do tego po prostu . Tak zawsze się mówiło , że do roślin i ciast trzeba mieć rękę . Ja nie mam do tych dwóch rzeczy i u mnie mama to samo
. Wszystkie rośliny ukatrupi i tata się zajmuje , tak samo do ciast zawsze zakalec albo spali czy coś i ja tak samo . Jedynie jakieś ciasta bez pieczenia to nam wyjdą.
Hahaha ja mam I do roślin i do ciast ….
Nie żebym się chwaliła ale tak jakoś wyszło ![]()
Ja mam tylko do ciast ![]()
