Aa to znowu coś od kilku dni moja zaczęła brać smoczek uśnie i odrazu wypluwa ![]()
U nas jest to samo ale w dzirn to jrdnego trzyma a drugi w busce ![]()
Piękne
cała ta prime mi się podoba
Przepiękne letnie kolorki
Ale one są piękne !![]()
Już sobie wyobrażam mojego malucha w tych smoczkach ![]()
![]()
Na zywo sa jeszcze piekniejsze … zdjecie nie oddaje tego koloru ![]()
@Wikii szalejesz z tymi smokami ![]()
Tak mi sie podobaja ze glowa mala
a do testow nie ma +18
wiec kupuje ![]()
Hahhaha no narazie nie ma wyjścia trzeb aza swoje !
Teraz będą te 18m plus z tego co widziałam, albo źle widziałam ![]()
A gdzie to patrzysz? Za maj sa 6-18 i 0-6
Kiedyś zbierało się karteczki, teraz zbiera się smoczki ![]()
![]()
![]()
Smoczki są takie śliczne, zawsze to mi się kojarzyło z bobasem ![]()
![]()
To się nazywa zostać mamą ![]()
![]()
![]()
Piękne
ja musze właśnie kupic synkowi nowe smoczki bo uświadomiłam sobie, że ma 7 miesiecy więc czas na kolejny rozmiar
bede mogła poszalec z kolorami ![]()
No tak mi sie podobaja ze szok
szkoda ze nie mam dziewczynki bo te rozowe sa boskie ![]()
Tak samo pomyślałam jak je zobaczyłam
ale inne kolory też są świetne. Piękne odcienie i trzeba przyznać, że paleta jest tak dobra, że wszystko jest spójne ![]()
Dokladnie
do kazdej stylowki pasuje ![]()
