NOWOŚĆ LOVI Prime Tutti Frutti

Dziękujemy za sugestie :smiling_face_with_three_hearts: :blue_heart:

1 polubienie

Ekstra, mega się cieszymy, że nowe kolory skradły serce! :heart_eyes: :blue_heart: :green_heart:

Wpadną do koszyka? :smiling_face_with_three_hearts: :heartpulse:

Tak, szystkie odcienie niebieskiego 🩵💙

Szczerze to trudno nie mieć tutaj swojego faworyta :laughing:

Uwielbiam wasze smoczki a jeszcze tak piękne kolorki stworzyliście że nie można przejść obok nich obojętnie :star_struck:

Piękne kolorki na lato :heart_eyes:🩷

Na lato były by piękne :heart_eyes:

Zdecydowanie tak! :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

Też super a przy rozmiarach już od 6-18mc albo te powyżej 18mc super że są po 3 szt bo ja cały czas muszę kupować nowe bo córeczka ciągle przegryza;/ a kolory są super …już od kad weszły te prime to czekałam na nowe kolory :smiling_face::wink: jeszcze mogłyby być w tych odcieniach tasiemki do smoczków;)

1 polubienie

Fajnie że są pakowane po trzy , kupisz dwa opakowania i masz niezły zapas smoczków :grinning:

1 polubienie

Noo to jest extra rozwiązanie :slight_smile:

Dokładnie , i nie ma strachu że dziecko zgubi jak jest więcej zapasu :laughing:

1 polubienie

Dokładnie :smile: i zawsze jak jeden w nocy gdzieś wyrzuci jest drugi :smile:

To jest na prawdę mega :speak_no_evil:

Moja do dzisiaj musi mieć zawsze dwa przy sobie i jak jej sam jeden ,co ten drugi bjuznma dziurkę i chciałam go wyrzucić to córka mówi że nie chce wyrzucić bo ciągle co ma kryzys , czy do spania jak jej sam jeden to zaraz krzyczy ( dugi) że chce drugiego i musi mieć zawsze dwa , jeden w buzi drugi w rączce i mieniem jak ja ją oducze a ma już dwa latka :face_with_peeking_eye:

To mój już generalnie zrezygnował ze smoczków :see_no_evil: i ubolewam bo są takie piękne

Z jednej strony szkoda a z drugiej strony lepiej dla niego i dla zgryzu bo dzieci mniej więcej powinny zrezygnować ze smoczków do około 1,5 roku

A ciekawe czy te ortodontyczne są jakieś lepsze dla takich dzieciaków

No wiem że to w sumie dobrze ale te smoczki są mega ładne :smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie