Dziękujemy za sugestie
![]()
Ekstra, mega się cieszymy, że nowe kolory skradły serce!
![]()
Wpadną do koszyka?
![]()
Tak, szystkie odcienie niebieskiego 🩵💙
Szczerze to trudno nie mieć tutaj swojego faworyta ![]()
Uwielbiam wasze smoczki a jeszcze tak piękne kolorki stworzyliście że nie można przejść obok nich obojętnie ![]()
Piękne kolorki na lato
🩷
Na lato były by piękne ![]()
Zdecydowanie tak! ![]()
![]()
Też super a przy rozmiarach już od 6-18mc albo te powyżej 18mc super że są po 3 szt bo ja cały czas muszę kupować nowe bo córeczka ciągle przegryza;/ a kolory są super …już od kad weszły te prime to czekałam na nowe kolory ![]()
jeszcze mogłyby być w tych odcieniach tasiemki do smoczków;)
Fajnie że są pakowane po trzy , kupisz dwa opakowania i masz niezły zapas smoczków ![]()
Noo to jest extra rozwiązanie ![]()
Dokładnie , i nie ma strachu że dziecko zgubi jak jest więcej zapasu ![]()
Dokładnie
i zawsze jak jeden w nocy gdzieś wyrzuci jest drugi ![]()
To jest na prawdę mega ![]()
Moja do dzisiaj musi mieć zawsze dwa przy sobie i jak jej sam jeden ,co ten drugi bjuznma dziurkę i chciałam go wyrzucić to córka mówi że nie chce wyrzucić bo ciągle co ma kryzys , czy do spania jak jej sam jeden to zaraz krzyczy ( dugi) że chce drugiego i musi mieć zawsze dwa , jeden w buzi drugi w rączce i mieniem jak ja ją oducze a ma już dwa latka ![]()
To mój już generalnie zrezygnował ze smoczków
i ubolewam bo są takie piękne
Z jednej strony szkoda a z drugiej strony lepiej dla niego i dla zgryzu bo dzieci mniej więcej powinny zrezygnować ze smoczków do około 1,5 roku
A ciekawe czy te ortodontyczne są jakieś lepsze dla takich dzieciaków
No wiem że to w sumie dobrze ale te smoczki są mega ładne ![]()