Tak, koniecznie ubite bialka osobno i dodane na sam koniec i lekko zamieszac
Poszlam z tym wielkim pudłem ( w sloiku byl cukier puder i dodatkowa zakrętka z dziurkami zrobiona przez meza) i Ciocie nie mogly uwierzyc, podziękowały a podszedl taki chlopiec do Filipa i powiedział : Twoja mama jest super !" To powiem Wam ze az oczka mi sie zaszkliły ![]()
Dodaja duzo relacji na fejsie takze na biezaco jestem
Wow super mami
Wykorzystali tą ściankę z Andrzejek? Czy mi się wydaje? Super dzieciaki będą zachwycone goframi na pewno
Tak, przeniesli ta scianke
jest cudna ! I z tego co widze to wlasnie leją woskiem takze andrzejki moje dziecko ma lepsze niz ja ![]()
No i super. Fajnie właśnie że ścianka wykorzystana, dobrze to wymyślili. Czasem tak jest że dzieci się lepiej bawią niż dorośli ![]()
![]()
Jaki cudowny klimacik mają ![]()
Mama zasługuje na porządne oklaski - dobra robota ! ![]()
Złote serduszko ! ![]()
![]()
A to już dzisiaj ta nocowanka? Myślałam, że jutro, tak też pisałaś
chyba że to dziś impreza a jutro nocowanka ?
pogubiłam się
Wczoraj bal andrzejkowy a dzis nocowanka andrzejkowa
w sobote rano odbieramy
Aleee Fifi ma atrakcji! ![]()
Bo mówił prawdę
jesteś super mama ![]()
Daj jutro znać , jak po tej nocce ![]()
Bylismy po niego o 9.
Wszystko bylo super. Dzieci usnely kolejno miedzy 22 a 22 20
Filip mowil ze ciocia poglaskala go nawet po glowce ![]()
Gofry zniknely w 10minut po moim wyjsciu ![]()
Obiecalam ze na nastepna nocowanke ( lato) tez zrobie cos specjalnego ![]()
![]()
Super
fajnie że wszystko się udało . Filip pewnie zadowolony ![]()
Wspaniale że się wszystko udało!
I że już myślą o następnym razie ![]()
Mama na medal z Ciebie za pomysł z goframi!
Ciekawe czy następnym razem jakaś mama wpadnie na podobny pomysł? :> Jak myślisz?
Mysle ze to dosc ciezko ogarnac logistycznie, choc jest kilka mam na macierzynskim
no ale mi robienie gofrów zajelo ponad 3h.
Nastepnym razem moze zrobie muffinki ?
Logistyczne mówisz? ![]()
A ja myślę, że dla chcącego nic trudnego ![]()
Muffinki ekstra pomysł! Jestem za ![]()
Mi na myśl przyszły jeszcze kolorowe galaretki w pucharkach. Jak byłam mała to na każdych urodzinach takie kolorowe galaretki z bitą śmietaną w szklance z obwódką z cukru to był hit
ale skoro będą to wakacje to może być za ciepło i nie zda to egzaminu.
Mam nawet takie pojemniczki
i takie papierowe okragle tez ![]()
Czy ja w lato tez moge zostać przedszkolakiem w takim razie ![]()
![]()
? Świetna inicjaltywa z Twojej strony @Mamina ![]()
dzieciaki zadowolone , pojedzone i z uśmiechem na buzi mogły zasnąć a Fifi byl dumny ze swojej mamy ![]()
![]()

