Nocowanki w przedszkolu

Śledziłam wątek, musiałam nie zapamiętać :frowning: W takim razie gofry z cukrem pudrem czy dzemikiem to świetny pomysł :slight_smile:

1 polubienie

To zawsze większa pewność dla rodzica :blush:

Super ja widziałam takiego pingwinka i biedroneczki :blush: zastanawiałam się nad tymi walizeczkami :blush:

Właśnie tego typu my mamy niby mała a bardzo pakowna na pierwsze wakacje maluch spakowany łącznie z pieluchami :grin:

1 polubienie

Fajne były też te co można było wygrać w kinder

Mi się podobają te co dziecko może usiąść :face_with_peeking_eye:

Super pomysł z goframi. Trochę cukru pudru też nie zaszkodzi :grin:

O tak to prawda , nam niestety nie udało się wygrać tych z kinder :slightly_frowning_face: może jeszcze kiedyś będą do wygrania znów.

Nam też niestety nie, ale dziewczyny wstawiały tu i były piękne :smiling_face: może w przyszłym roku, fajnie by było :slight_smile:

Mozna też popatrzeć na vintedzie myślę że tam napewno będą lub są sprzedawane :slightly_smiling_face: ja muszę popatrzeć ale to po świętach bo teraz mam tyle wydatków przed świętami :see_no_evil:

Pytam rano ile dzieci bedzie na nocowance…

Zgadujcie !
:joy::joy::joy::joy:

10😅

5?:sweat_smile::smiley:

Nieee

Cala grupa

To sa dzieci z dwóch grup

Sam Fifi?! :sweat_smile::smiley: reszta się wykruszyła?

30

Bliskooooooooo

36 :rofl: