Śledziłam wątek, musiałam nie zapamiętać
W takim razie gofry z cukrem pudrem czy dzemikiem to świetny pomysł ![]()
To zawsze większa pewność dla rodzica ![]()
Super ja widziałam takiego pingwinka i biedroneczki
zastanawiałam się nad tymi walizeczkami ![]()
Właśnie tego typu my mamy niby mała a bardzo pakowna na pierwsze wakacje maluch spakowany łącznie z pieluchami ![]()
Fajne były też te co można było wygrać w kinder
Mi się podobają te co dziecko może usiąść ![]()
Super pomysł z goframi. Trochę cukru pudru też nie zaszkodzi ![]()
O tak to prawda , nam niestety nie udało się wygrać tych z kinder
może jeszcze kiedyś będą do wygrania znów.
Nam też niestety nie, ale dziewczyny wstawiały tu i były piękne
może w przyszłym roku, fajnie by było ![]()
Mozna też popatrzeć na vintedzie myślę że tam napewno będą lub są sprzedawane
ja muszę popatrzeć ale to po świętach bo teraz mam tyle wydatków przed świętami ![]()
Pytam rano ile dzieci bedzie na nocowance…
Zgadujcie !
![]()
![]()
![]()
![]()
10😅
5?![]()
![]()
Nieee
Cala grupa
To sa dzieci z dwóch grup
Sam Fifi?! ![]()
reszta się wykruszyła?
30
Bliskooooooooo
36 ![]()