A kiedy następny raz
@Mamina ? ![]()
Chlop w sytuacji kryzysowej radzi sobie lepiej czasami niż my. Tylko sciemniaja że nie potrafią albo się boją. Faceci to cwane bestie są ![]()
jak przyjdzie co do czego to bez problemu dadzą radę. Jak to mówią najgorszy pierwszy raz
W piatek na 17tą jade ![]()
No to tacy wygodnisie ![]()
No tak mi się wydaje właśnie hahahah
Haha macie rację dziewczyny
ale jak muszą zostać z dziećmi to świetnie sobie dają radę
Dokładnie
![]()
Jestem ciekawa jak mój sobie poradzi. Do tej pory zostawał tylko po 2/3 godziny sam, a w następną niedzielę zostaje z małą na cały dzień ![]()
Haaaalloo i jak było
nie piszesz nam nic ![]()
No jak nie ? Pisalam ze bylo super !
Potem jeszcze raz poszlam w piatek, ale narazie ciezki czas ma Kubus, ząbkowanie, wiec odpuszczam pracę. Choc nie ukrywam ze podobalo mi sie bardzo ![]()
Eeee o piatku nie pisalas właśnie
zabkowanie , no właśnie orzed chwilą byłaś w ciazy a tu maluszek już ząbki wypuszcza 🩵:smiling_face:![]()
![]()
Przy pierwszym dziecku bylo zupelnie inaczej, kilka dni sie slinil, 2 dni naprawde plakal i sie wtulal i wyszedl ząb. Teraz 3 tygodnie wiecznego placxu i krzyku i zęba brak…
Wiec mimo ze fajnie w pracy to ja narazie musze odpuścić, sama ledwo zyje od kilku dni i spie max 5h na dobe
U nas to praktycznie wszystkie zęby wychodziły tygodniami
No nie ma reguły na zęby. Szkoda że musisz odpuścić ale przecież nie ma stałe. Jeszcze wrócisz ![]()
@Mamina super, że spróbowałaś! Taka odskocznia od dzieci jest bardzo potrzebna.
Ząbkowanie niestety potrafi wykończyć człowieka. Dziecko się męczy a rodzice razem z nim
U nas też to wszystko trwa tygodniami i przeciąga się w czasie. Ostatnio stomatolog mi poleciła, żeby w takich okresach podawać przez kilka dni większe dawki witaminy D, to podobno przyspiesza proces wyżywania się ząbka.
Ooooo ! Sprobuje z ta witamina
Ciekawe nigdy o tym nie słyszałam
Ja też dotąd nie, ale powiem Wam że może coś w tym być. A nieco większa dawka witaminy przez kilka dni nie powinna zaszkodzić.
A tu jeszcze Fifi który chodzi do przedszkola ![]()
Tak, ogarnąć dwójkę na raz to już nie lada wyzwanie!