Śliczny jest smoczek tak samo jak i różowy kapibary
Tak różowe z tej serii to piękne są
Moje wczorajsze łupy po 2 zł/sztuka
Szału nie ma ale i tak jest okej
Wiekszosc H&M, kurtka George i body reflex
Ale super łupy Ci się udały ![]()
![]()
Czuję niedosyt ![]()
![]()
I kapibara uwielbiam te smoczki
Swietne jak za ta cene ![]()
No super. ![]()
Tak patrzę na te wasze zdobycze i w sobotę chyba sama się wybiorę na jakiś shopping ![]()
