Lumpeks

Śliczny jest smoczek tak samo jak i różowy kapibary

Tak różowe z tej serii to piękne są


Moje wczorajsze łupy po 2 zł/sztuka
Szału nie ma ale i tak jest okej :face_with_hand_over_mouth: czerwony komplet akurat na grudzień będzie
Wiekszosc H&M, kurtka George i body reflex

6 polubień

Ale super łupy Ci się udały :heart_eyes::heart_eyes:

Czuję niedosyt :rofl::rofl:

I kapibara uwielbiam te smoczki

Swietne jak za ta cene :wink:

No super. :heart_eyes_cat:

Tak patrzę na te wasze zdobycze i w sobotę chyba sama się wybiorę na jakiś shopping :sweat_smile:

Ej i tak mega jak na 2 zł

O ile coś zostanie do soboty :speak_no_evil::smiling_face:

U nas chyba dostawa jest w czwartki, więc w soboty jeszcze coś można trafi.

1 polubienie

Super łowy i super cena . Dobrze mieć taki lumpeks .

Już zapomniałam mezowi ze musimy iść do lumpa na nowy towar bo czuję że znajdę koc z wełny merino :joy::joy::joy:

A ja wczoraj byłam w centrum handlowym i kupiłam trochę bluz, dresów, kaftanów i komplecików dla młodego. Wszystko było od 8-12zł :smiling_face: Kupiłam w Kicku, Sinsay i Pepco

Powodzenia :grinning:
My mamy dwa kocyki z wełny merino dla synka i super się u nas sprawdzają, mamy z colorstories ale widziałam że i z mymemi są świetne 🩵

1 polubienie

Z colorstories myślałam żeby zamówić ale tak jakoś zeszło :sweat_smile: jak się nie uda znaleźć to kupię na jesień :two_hearts:

1 polubienie

Ostatnio widziałam w Pepco kocyki beżowe jasne podobne faktura do tych z colorstories …. Bawełniane ale dużo tańsze

1 polubienie

Kocyków to mam taką ilość :joy: tylko brakuje mi takiego wełnianego :face_holding_back_tears:

Czesto robia konkursy probuj moze sie kiedys uda :wink: