Lumpeks

Śliczny jest smoczek tak samo jak i różowy kapibary

Tak różowe z tej serii to piękne są


Moje wczorajsze łupy po 2 zł/sztuka
Szału nie ma ale i tak jest okej :face_with_hand_over_mouth: czerwony komplet akurat na grudzień będzie
Wiekszosc H&M, kurtka George i body reflex

5 polubień

Ale super łupy Ci się udały :heart_eyes::heart_eyes:

Czuję niedosyt :rofl::rofl:

I kapibara uwielbiam te smoczki

Swietne jak za ta cene :wink:

No super. :heart_eyes_cat:

Tak patrzę na te wasze zdobycze i w sobotę chyba sama się wybiorę na jakiś shopping :sweat_smile: