Śliczny jest smoczek tak samo jak i różowy kapibary
Tak różowe z tej serii to piękne są
Moje wczorajsze łupy po 2 zł/sztuka
Szału nie ma ale i tak jest okej
Wiekszosc H&M, kurtka George i body reflex
Ale super łupy Ci się udały ![]()
![]()
Czuję niedosyt ![]()
![]()
I kapibara uwielbiam te smoczki
Swietne jak za ta cene ![]()
No super. ![]()
Tak patrzę na te wasze zdobycze i w sobotę chyba sama się wybiorę na jakiś shopping ![]()
Ej i tak mega jak na 2 zł
O ile coś zostanie do soboty ![]()
![]()
U nas chyba dostawa jest w czwartki, więc w soboty jeszcze coś można trafi.
Super łowy i super cena . Dobrze mieć taki lumpeks .
Już zapomniałam mezowi ze musimy iść do lumpa na nowy towar bo czuję że znajdę koc z wełny merino ![]()
![]()
![]()
A ja wczoraj byłam w centrum handlowym i kupiłam trochę bluz, dresów, kaftanów i komplecików dla młodego. Wszystko było od 8-12zł
Kupiłam w Kicku, Sinsay i Pepco
Powodzenia ![]()
My mamy dwa kocyki z wełny merino dla synka i super się u nas sprawdzają, mamy z colorstories ale widziałam że i z mymemi są świetne 🩵
Z colorstories myślałam żeby zamówić ale tak jakoś zeszło
jak się nie uda znaleźć to kupię na jesień ![]()
Ostatnio widziałam w Pepco kocyki beżowe jasne podobne faktura do tych z colorstories …. Bawełniane ale dużo tańsze
Kocyków to mam taką ilość
tylko brakuje mi takiego wełnianego ![]()
Czesto robia konkursy probuj moze sie kiedys uda ![]()
