Lumpeks

To u nas w mieście nie ma, ale widzę w miasteczkach i na wsiach jak do teściowej jedziemy

Ja też mam z tym problem, ale staram się jak mogę

No właśnie trudno może bora wyskoczyć na wieś hahah

Ale ja jak np chce coś kupić na Vinted to nie patrzę czy ładne zdjęcie jest tylko czy wyraźne tak żeby było widać faktyczny stan rzeczy, ale fakt, ładniejsze zdjęcia lepiej się klikają. Ale widziałam też już wygenerowane przez sztuczną inteligencję :face_with_peeking_eye:

To jest absurd bo niby vinted pisze że mają tu być oryginalne zdjęcia bez AI przychodzi co do czego coraz więcej jest właśnie wygenerowanych

Ale jakim cudem przechodzi IA na Vinted , jak tak bardzo sprawdzają autentyczność zdjęć . Chciałam sprzedać spódnice i dałam jedno zdjęcie z internetu żeby ludzie wiedzieli skąd jest a tu za godzinę ogłoszenie usunięte albo każą poprawić bo mają podejrzenia że to nie jest moje zdjęcie .,

Tez tak mialam kiedys… nie poddalam sie inwystawialam kilka razy… na koncu mnie zablokowali na miesiac :see_no_evil:

Właśnie jestem w szoku ale sama ostatnio widziałam zdjęcia które były definitywnie AI. Jak mi się ponownie pokaże to ci w tym wątku pokażę

Dużo teraz wstawiają przerobione przez Ai ale ja się dziwię zE ludzie to kupują

1 polubienie

Pochwalę się moimi zdobyczami z lumpa hih


3 polubienia

Oooo ale takie już na większe dziecko

Różnie, nie mogłam się oprzeć i wzięłam sweter świąteczny , ale większość jest na 6 msc


Syncio dziś cały z lumpeksu, nawet skarpetki haha i zabawka, a dodatkowo moje różowe klapki też :face_with_hand_over_mouth:

Jaki mały słodziak :heart_eyes::heart_eyes:

1 polubienie


Przed urodzeniem kupione body w lumpeksie, po urodzeniu leginsy do kompletu :face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

Okurcze ale ci się udało :heart_eyes:

Oooo ma smoczek Kapibary :sparkling_heart: Śliczny

Też tak miałam kilka razy , że dokupiłam do kompletu innym razem jak byłam . I nawet miałam tak że bluzę kupiłam w jedym lumpie , a w drugim spodenki po czasie.

Wtedy to już w ogóle jackpot haha nie dość że super łup to jeszcze do kompletu. Podwójna radość :smiley:

Ale uroczy ten sweterek

1 polubienie