Jak urodzę nie mogę się doczekać żeby wypić energetyka
tak za mną chodzi że no nie mogę ![]()
i sushi w końcu zjeść ![]()
To mi mega brakowało sera gran padana do makaronu, bo uwielbiam makarony
No mi chyba niczego az tak nie brakowalo jak smaku Blacka ![]()
![]()
![]()
![]()
No nie wiem czy wyjdę na poprawną matkę
ale ja to nie mogę się doczekać takiego zimnego drinka z lodem Mohito ![]()
ale to przyszłe lato jak już karmić nie będę ![]()
![]()
A ja się nie mogę doczekać jak będę mogła zjeść czekoladę milkę
@Mama.urwisa zawsze można bezalkoholowego
też jest dobry ![]()
Oj tak ![]()
ja przez cukrzyce ciazowa niemoglam jesc slodyczy i marzylam o czyms slodkim ![]()
Hahah! Mi to samo, ale mi nie konkretnie blacka ale jakiegokolwiek energolka ![]()
![]()
Cukrzyca ciążowa ?
@Mama.urwisa Mohito jest moim ulubieńcem
i w sumie też czekam na takie słodkie napoje i bez alko i z alko haha teraz nie mogę bo czego nie zjem ani nie wypije to zgaga na całego
Mi najbardziej brakowało Tatara i wędzonego łososia .
Tatara nigdy nie jadłam
jakoś się boję surowego mięsa ![]()
Ja tez nigdy nie jadlam ![]()
@daruniax33 wędzony łosoś mniam a jadlas kabanosy z łososia? ![]()
Nie, ale dzidzia za szybko rośnie i mam miętę cukrzycową z niskim IG. Ja lubię zjeść mięsko surowe mielone jak w domu Sama robiłam ![]()
Oj mój mąż uwielbia Tatara. Czasem chodźmy na miasto na tatara ale czasem też sama robię mu w domu. Do środka wbijam żółtko a z boku układam pokrojone w małą kosteczkę korniszony i cebulkę. Kupuje mięsko w Lidlu takie specjalne na tatar. W sumie to ciekawe bo mój mąż mial chęć na niego praktycznie co chwila jak byłam w ciąży a odkąd urodziłam to w ogóle o nim nie wspomina.
Kabanosów z łososia nie jadłam. Nawet nie wiedziałam, że takie są . Pewnie w jakimś rybnym sklepie do kupienia? I pewnie pyszne co ?
@Michaska ja też lubię taki klasyczny właśnie z żołtkiem, cebulka i ogórek kiszony lub czasem konserwowy. I ja jeszcze muszę dodać musztardy i magii.
No tak musztarda też i oczywiście pierz świeżo zielony i sól świeżo zmielona ![]()
O tak idealnie
b
Tak ja kupowalam w Carrefour na stoisku z rybami
dobre sa czuc rybe w nich ![]()
![]()
Oo to będę musiała zobaczyć jak będę w Carrefourze . Ciekawe czy będą , bo czasami byłam u nich po rybę na tym stoisku ale nigdy mi się nie rzuciły w oczy.
Uwielbiam tatara! Narobiłaś mi teraz smaka ![]()
Wiem co czujesz, choc temat zgagi odszedl juz dla mnie w niepamiec
ale tez napilabym sie wina, zimnego, bialego, ale z alko ![]()
bo ten bez nie ma takiego smaku
a od grudnia 2024 jestem abstynentem ![]()