Jaka Pogoda u Was?

Świętujesz?:sweat_smile:

Haha musisz miec nie zle widoki :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Ja mam złe wspomnienia z rowerem haha to sobie daruję dzisiejsze świętowanie :joy:

U nas raz pada a raz nie ale jest szaro i wilgotno

A chociaż jakiś młody ? :joy::joy:

U mnie deszczowy tydzien, dzis od rana pada :confused:

No nie przygladam sie :sweat_smile: bo tak glupio :sweat_smile::sweat_smile:

1 polubienie

Po 40… ale to taki typ imprezowicza co weekend piwko i marycha …

A ja jestem załamana dzisiejsza zlewa pokazała mi że dach przecieka i prawdopodobnie kasa która miała iść na wakacje pójdzie na dach :sob::sob::sob::sob:

Dzisiejsza pogoda to tragedia , u ciebie też pada od wczoraj !? Dach to już duże koszta

Oj to nie za ciekawy ten sąsiad…

Miałabyś wycieczka dziś a cały dzień leje więc odwolujemy

My mamy jutro :frowning:
I popołudniu piknik ale jak bedzie taka pogoda to nie wiem :face_with_peeking_eye:

W nocy przeszła u nas burza :confused: i dalej pada deszcz :sob: kiedy to się skończy

U nas od 3 w nicy padalo… jakas godzine temu przestalo i jest tak fajnie 16 stopni … u nas zawsze jak pada to kaczki pod blokiem leza :see_no_evil:

1 polubienie

Jakie fajne :heart_eyes::heart_eyes:


Festiwal w Gdańsku może któraś skorzysta

1 polubienie

U nas nie pada ale znów się jakoś ciemno zrobiło i nie wiadomo czy nie popada

W Gdańsku pada od rana , o 16:00 ma niby przestać ale zobaczymy jak to będzie.

U nas tez pada ,pojechalam na zakupy to wrociam z takim bolem glowy ze musialam polezec chwile

A ja wlasnie przez taka pogode zmotywowalam sie i biezbia poszla znowu w ruch :sweat_smile: bo jak cieplo bylo to zal bylo mi nie wyjsc na spacer z malym tylko w domu kisic sie…