Świętujesz?![]()
Haha musisz miec nie zle widoki ![]()
![]()
![]()
Ja mam złe wspomnienia z rowerem haha to sobie daruję dzisiejsze świętowanie ![]()
U nas raz pada a raz nie ale jest szaro i wilgotno
A chociaż jakiś młody ? ![]()
![]()
U mnie deszczowy tydzien, dzis od rana pada ![]()
No nie przygladam sie
bo tak glupio ![]()
![]()
Po 40… ale to taki typ imprezowicza co weekend piwko i marycha …
A ja jestem załamana dzisiejsza zlewa pokazała mi że dach przecieka i prawdopodobnie kasa która miała iść na wakacje pójdzie na dach ![]()
![]()
![]()
![]()
Dzisiejsza pogoda to tragedia , u ciebie też pada od wczoraj !? Dach to już duże koszta
Oj to nie za ciekawy ten sąsiad…
Miałabyś wycieczka dziś a cały dzień leje więc odwolujemy
My mamy jutro ![]()
I popołudniu piknik ale jak bedzie taka pogoda to nie wiem ![]()
W nocy przeszła u nas burza
i dalej pada deszcz
kiedy to się skończy
U nas od 3 w nicy padalo… jakas godzine temu przestalo i jest tak fajnie 16 stopni … u nas zawsze jak pada to kaczki pod blokiem leza ![]()
U nas nie pada ale znów się jakoś ciemno zrobiło i nie wiadomo czy nie popada
W Gdańsku pada od rana , o 16:00 ma niby przestać ale zobaczymy jak to będzie.
U nas tez pada ,pojechalam na zakupy to wrociam z takim bolem glowy ze musialam polezec chwile
A ja wlasnie przez taka pogode zmotywowalam sie i biezbia poszla znowu w ruch
bo jak cieplo bylo to zal bylo mi nie wyjsc na spacer z malym tylko w domu kisic sie…

