U nas wczoraj burzowo dziś deszczowo , jagody będą rosły ![]()
A chodzisz na jagody? Ja się boję kleszczy i dlatego bym nawet nie poszła
Też się boję kleszczy i nie chodzę , ale dla nas jedna z pracownic męża dużo jagód nazbiera i mamy na całą zimę
Ooo ale macie fajnie ! Takie jagódki zjeść zimą to super sprawa
Ja czekam aż ktoś pójdzie na grzyby i nazbiera mi Kurek ![]()
![]()
![]()
Ooooo mniam też bym zjadła
Ooo mniam, taki sos kurkowy by się zjadło ![]()
Oo taaak
jedyne leśne grzyby które zjem ![]()
Ja nie zjem ![]()
![]()
nie ufam nikomu w temacie grzybow ![]()
To ja z kolei za grzybami to nie przepadam
Ja tylko kurtki i pieczarki
kiedyś tata przyniósł kanie zna się na grzybach więc wiedziałam że są dobre , zrobiłam jak kotleciki zjadłam a później miałam jakąś schize że się nimi zatrułam ![]()
![]()
![]()
U nas się rozlało
i jest mega wilgotno ale jest ciepło ![]()
U nas tak samo deszczowo , zimno i cały dzień tak chyba będzie padać , mam nadzieję że będzie trochę przerwy żeby wyjść z dziećmi na spacer.
Nawet kurkom ?
w sumie są podobne do nich grzyby
@Karolinnna uwielbiam kanie ![]()
![]()
To u nas mrzy cały czas i jest mega wilgotno ….
U nas narazie niepada ![]()
Hahah szkoda ze pogoda nie odopowiednia do swieta ![]()
![]()
![]()
U nas miało padać, ale jest gorąco
@Karolinnna o kurczę nie słyszałam jeszcze o takim święcie ![]()
No to nasz sasiad taki dzien obchodzi zawsze w soboty ![]()
chyba przegrywa zaklady z kolegami i tak jezdzi ![]()
![]()
