Jaka Pogoda u Was?

A dzisiaj u nas jakoś chłodno jest , ale dobrze że chociaż weekend był cieplejszy


Co to może oznaczać

1 polubienie

Też to widziałam

1 polubienie

Dziwne i zastanawiające. Zobaczymy

1 polubienie

Moze beda tu jakies informacje o przerwach technicznych niewiem :thinking:

1 polubienie

Ciekawe czy mamy się bać :face_with_peeking_eye: a może już kiedyś coś takiego było i któraś ze starszych użytkowniczek wie coś na ten temat :slight_smile:
@ewelkar899_wp.pl a może

1 polubienie

Pierwszy raz takie cos widze :wink:

O matko jestem mega ciekawa

Napewno nic złego a może będzie garść ciekawych informacji

1 polubienie

Myślę że będą wstawiać powiadomienia dla nas .

Jestem mega ciekawa , może jakieś nowości będą :slight_smile:

Pewnie tak, jakieś ważne informacje żeby nie przeoczyć a żeby były w jednym miejscu :blush:

Też tak myślę :slight_smile:

Może będą jakieś zmiany , też jestem ciekawa

U nas idzie burza :roll_eyes:

Ja dostałam sms z alertem że po południu mogą być burze. Ale udało nam się zaliczyć spacerek po żłobku. Chodź było rano to mega gorąco

Slyszlam ze dla 13 województw jest zagrożenie burzowe , i mozna sie ich spodziewać od 13-23 :flushed:

U nas jest tak parno , grzeje że na pewno coś za chwilę da .

U nas pada od 3h :see_no_evil:

U nas też już pada, ale chociaż inne powietrze jest :smiley: