A dzisiaj u nas jakoś chłodno jest , ale dobrze że chociaż weekend był cieplejszy
Też to widziałam
Dziwne i zastanawiające. Zobaczymy
Moze beda tu jakies informacje o przerwach technicznych niewiem ![]()
Ciekawe czy mamy się bać
a może już kiedyś coś takiego było i któraś ze starszych użytkowniczek wie coś na ten temat ![]()
@ewelkar899_wp.pl a może
Pierwszy raz takie cos widze ![]()
O matko jestem mega ciekawa
Napewno nic złego a może będzie garść ciekawych informacji
Myślę że będą wstawiać powiadomienia dla nas .
Jestem mega ciekawa , może jakieś nowości będą ![]()
Pewnie tak, jakieś ważne informacje żeby nie przeoczyć a żeby były w jednym miejscu ![]()
Też tak myślę ![]()
Może będą jakieś zmiany , też jestem ciekawa
U nas idzie burza ![]()
Ja dostałam sms z alertem że po południu mogą być burze. Ale udało nam się zaliczyć spacerek po żłobku. Chodź było rano to mega gorąco
Slyszlam ze dla 13 województw jest zagrożenie burzowe , i mozna sie ich spodziewać od 13-23 ![]()
U nas jest tak parno , grzeje że na pewno coś za chwilę da .
U nas pada od 3h ![]()
U nas też już pada, ale chociaż inne powietrze jest ![]()
