U mnie jest wszystko ok.
A co do pogody u nas dzisiaj jest pięknie , aż parno , pogoda się udała na weekend
U nas dziś było Ok i pojechaliśmy na wycieczkę
U nas dziś miało padać to było całkiem przyjemnie i nawet słonecznie ![]()
Gdzie wybraliście się na wycieczkę? ![]()
Ciekawe jak jutro… bo ostrzegają u nas przed burzami
U nas dzisiaj 21 stopni ale pochmurno zobaczymy
U nas jest słoneczko ale są też chmurki. Narazie jest chłodno
Pobudka o 6:10z w nocy płacz bo chyba zęby ida. Mały zasnął dopiero po pedicitamolu
Oj znam to u nas wyrzynają się u góry ząbki, straszna maruda , wszystko gryzie, w nocy przebudza się pomarudzi i śpi dalej😐
U nas dziś słoneczko wyszło chyba zapowiada się piękna pogoda🥰
Dziś niedziela się pięknie zapowiada
może namówię męża na tą randkę jeszcze we dwoje jak ma wolną niedzielę ![]()
To mój wpadł w taki płacz że nie szło go wyciszyć. I co mi się udało to znów wpadał w placz. A oczka miał zamknięte tak jakby spał
U mnie też ! Kurde a miało byc już lato ![]()
![]()
![]()
U nas dzisiaj z rana sloneczko i 25 stopni
bylismy w troche pobawic sie w piasku…
Po godzinie przyszla sucha burza
po grzmialo i po burzy… nadal cieplo i parno ale niby ma po 16 znowu byc burza
I jaka ładna pogoda! U nas też była sucha burza a potem spadł deszcz i teraz znowu parno jest ale już bez słońca
U nas słonecznie ale strasznie wieje , niestety nie da się dziecjom założyć krotkich spodenek bo wiatr jest dość zimny.
Dziwna ta pogoda ;( raz slonce raz deszcz juz czlowiek nie wie jak sie ubrac ![]()
U nas jest cudnie
tak rześko i słonecznie
U nas akurat sie zachmurzylo i gdzies musialo padac bo chlodne powietrze sie zrobilo
Dokładnie, trzeba być przygotowanym na każdą porę ![]()
![]()
Było ładnie , pojechaliśmy na rowery i tu nagle burza i deszcz
Lubię te powietrze zaraz po deszczu , tak świeżo jest ![]()

