U nas już na wieczór wiało , czuć że pogoda się zmienia ale oby nie padało jutro
U nas od rana pada ;(
U mnie też leje
cały ten tydzień ma być taka brzydka pogoda ![]()
U mnie się w końcu rozpogadza ![]()
![]()
U mnie pojawiło się słoneczko ![]()
Jej mi te kubeczki tak się podobają ![]()
mam nadzieję że kiedyś będą do testów ![]()
![]()
U nas dziś od rana leje , i tak ponuro dość chłodno
z dzie dziś na spacer nie wyjdę raczej .
U nas tez pada
zaczelo jakos o 1 w nocy i caly czas pada… patrzylam na pogode to jutro ma byc ok a potem do srody deszcze… od czwartku po 20 - 22 stopnie a od 18 czerwca upaly ![]()
U nas tez pada od rana ;( dopiero od poniedziałku ma byc po 25 stopni ![]()
Rano piękna pogoda , od razu pranie zrobiłam ale teraz już taki wiatr i na deszcz się zbiera
co to będzie za lato w tym roku ![]()
U nas przelało ale znów jest spoko tylko nieco chłodniej
U nas do 14 było pięknie i słoneczko świeciło a teraz pada , ale przyjemne powietrze jest
U mnie też dzisiaj cały dzień brzydka pogoda plus padało .
U nas tragedia cały dzień deszcz : dobrze że gości mieliśmy bo dzieci by się wynudziły
U nas piękne słoneczko
Czy u was też tak forum “zamula”? Odpowiedź długo się zapisuje i przeskakiwanie z wątku do wątku długo się ładuje?
Oj nie , mi wszystkie śmiga ![]()
Mialam tak wczoraj a dzisiaj ok
U mnie dziś narazie ładnie się zapowiada, zobaczymy jak będzie reszta dnia liczę na ciepełko
mamy plany pojeździć po rodzinnych festynach z dziećmi ![]()
U mnie forum działa sprawnie i nie zamula
