U nas od rana słoneczko ![]()
![]()
U nas pochmurno ale zaczęło się przejaśniać i wygląda że nie będzie padać jak narazie
Ooooo kubeczek lovi? Dobrze widze. Ależ masz piękną pogodę
Tak kubeczek z Lovi
jeden z moich ulubionych ![]()
Też go lubię ![]()
![]()
![]()
Fajnie jakby byly kubki termiczne na spacery dla mam ![]()
Mialam kiedys ale turkusowy ![]()
Jaka piękna pogoda
a skąd taki piękny kubeczek
Nie wiedziałam że lovi ma takie kubeczki
Są jeszcze niebieskie
u nas też taka piękna pogoda ![]()
W zeszlym roku do testow dostalismy ![]()
Jak miło że coś dla mamy było ![]()
U nas się rozpadało ale znów teraz się wypogodziło. Mega ciepło jest i tak parno
U nas caly dzien upal a miało padac
bylam z corka na mszy i sypaniu kwiatkow , przeszlam tyle ze nie czuje nog ![]()
![]()
U nas cały dzień gorąco . Też miało padać ale pogoda się udała
podobno jutro ma chmur chłodniej i ma padać , oby też się nie sprawdziło ![]()
U nas sloneczko bylo do 14 potem zachmurzylo sie zaczrlo wiac i tak do teraz jest
U nas na początku procesji padało i myślałam że wrócę wcześniej ale udało się dotrwać do końca i nawet słoneczko wyszło
U nas finalnie nie padało i było nawet przyjemnie więc ciekawe jak reszta weekemdu
U nas codziennie zapowiadają deszcze i nic cisza , jutro to nawet mówią że ma lać . No sama ciekawa jestem ![]()
![]()
