U nas cały dzień gorąco , teraz jest jeszcze 24 stopnie ![]()
Ja byłam mega zmarzluch tak jak @Anetteso_gmail.com a teraz odkąd KP to jest
Mi ciągle gorąco …. Nie wiem co się porobiło
Zazdroszczę u nas pada i pada nawet dostalam ostrzezenie o burzy i gradzie ![]()
![]()
Jutro pewnie do mnie do dotrze , bo już widzę pogodę
muszę się nacieszyć
A u nas ciemne chmury , granatowe pół wieczora i zero deszczu . Chyba przeszło bokiem
Tak dokładnie te najmłodsze to nasze wspólne
także ogólnie mozna powiedzieć że mamy 4 dzieci ![]()
U nas też dziś cały dzień lało, i dość chłodno.
A ja to bym chciała aby popadało
chociaż może nie na długi weekend ale ta susza już mnie męczy
U nas co jakiś czas pada i nie narzekamy na suszę . W sumie fajnie bo wszystko ładnie rośnie
U nas ciepło ale bardzo pochmurnie ![]()
U nas dziś po południu koło wieczora dość mocno popadało
a od wczoraj tak parno było że się zbierało na ten deszcz aż wreszcie się pojawił ![]()
Ale zaraz zawsze takie odświeżenie w powietrzu się robi ![]()
A u mnie cały dzień słoneczko i gorąco . Teraz jeszcze jest ciepło , 18 stopni
U nas od rana sloneczko ma byc 25 stopni a dzisiaj idziemy na boze cialo sypac kwiatki ![]()
U nas od rana sloneczko ![]()
Tylko pozazdrościć ![]()
![]()
U nas tez sloneczko od rana ![]()
U mnie podobnie , pochmurno i wygląda jakby miało padać . Z jakiej części Polski jesteś ?
Małopolska., Koło Krakowa
U nas z rana deszcz pochmurnie , ale teraz coś się wypogadza ![]()

