Ja bylam rano na warsztatach z wiązania chusty z bobasem. Zapakowalam parasol, ochraniacz na wózek ale na szczęście zdazylam wrócić przed deszczem.
Ooo to jakieś plusy deszczu ![]()
U nas zaczelo padac poszlismy na plac zabaw i wrocilismy ![]()
I najgorsze , że to ma tak cały czas padać, nie widać końca
No chyba dopiero poprawa od niedzieli albo poniedziałku
Też to widziałam , ale do tego czasu może się jeszcze wszystko zmienić
U mnie taki teraz lekki deszcz , a jutro ma być słońce ciekawe czy wyjdzie czy będzie zza chmur
U nas ma podobno padać do końca tygodnia także nieciekawie.
Taa ale juz sie nawpierdzielalam chipsow ![]()
![]()
U bas tez
ale pocieszam sie ze w piatrk za tydzirn ma byc 3p stopni i w sobote tez
wiec basenki na nowo rozkladamy u mamy na ogrodzie ![]()
Uuu to będzie super pogoda , no basenik to się raz dwa nagrzeje .
Czekam z utęsknieniem na to ciepełko ![]()
Ogolnie czytalam ze wlasnie od 18 czerwca maja byc juz upaly do konca lipca a sierpien troche chlodniejszy
Uuu ciekawe co to będzie ![]()
Nie musi byc az tak upalni😅 jak byly gorace dni to siedzialam z maluchem w domu az do 18 jak mozna bylo wyjsc na spacer
Ja tak samo ![]()
Ale fajnie że dzieki takiemu forum mammy wpływ na produkty ktire oferuje lovi ![]()
![]()
U mnie też tak pokazuje , ale jakoś nie lubię aż na tyle patrzeć do przodu bo jakoś nie zawsze to się sprawdza

