Biorę udział w konkursie na wygranie chusty
czy mogłabym was prosić o zagłosowanie na to zdjęcie
codziennie przez miesiąc można oddawać głosy
byłabym bardzo wdzięczna
O które miejsce walczysz?
Za drugim razem , musiałam odświeżyć strone
U nas się mocno chmurze ale cieszę się że nie padało bo starsza wzięła do przedszkola bańki, jedne takie pięć w jednym co było w Pepco i dają dużo wam nie, drugie wygrała na festynie i dają prawie taki sam efekt jak te na sznurku i patkach. Więc pomyślałam że do przedszkola na dzień dziecka to będzie idealny pomysł wychowawczyni się zgodziła.
O wow ale mega !!!
Oczywiście będziemy klikać !
Oczywiście , głosujemy ![]()
Przypominam
i bardzo dziękuję za głosy ![]()
![]()
U nas dzisiaj już 18 stopni, zapowiada się piękny dzień ![]()
![]()
U nas 26 stopni i slonecznie
o 16 leciny na piknik rodzinny alr za to jutro juz ma padac do piatku ![]()
U nas wyszło słoneczko o ciepło, 25 stopni prawie
U nas jest 23 stopnie i słoneczko a od jutra też wlansie pokazuje , że ma padać i nie ma widać końca… i nawet burze widzę
ale ma być po 22/24 stopnie
W ogóle jak zobaczyłam to generalnie deszcze i burze i taka średnia pogoda do połowy lipca ![]()
![]()
No ale w sumie ta pogoda to się mało kiedy sprawdza na przód tyle dni , oby i to się nie sprawdziło i jednak było ciepło
chociaż deszcz by się też przydał
No mam taką nadzieję ale nie wygląda to dobrze
A ostatnio w wiadomościach mówili , że nadchodzi upał i będzie mega gorąco i sucho . Więc no ciekawe ![]()
Pięknie ma być i na to liczę w ten długi weekend
Czyli widzę że zaczyna być powtórka z zeszłego roku i kapryśne lato a szkoda.
Ja jestem ciekawa tego długiego weekendu mąż na urlop więc może się gdzieś ruszymy. W weekend ma być cyrk u nas, ale jakoś nie jestem do końca przekonana
Dziś taka piękna pogoda
taka idealna nie za gorąco ale też nie zimno także można było ubrać ogrodniczki
a cały tydzień pokazywało deszczowo ![]()

