U nas to samo jestem załamana , liczę że jutro się wypogodzi bo chcieliśmy jakoś obejść dzień dziecka
I jak udała się sesja ? U nas dzisiaj ciepło , wyglądało jakby miało padać ale się wypogodziło
I jak sesja? Akurat w Lbn dzisiaj nie padało i dopiero zaczęło po 22. Więc dzień spędziliśmy zgodnie z planem
U nas nie pada i jest przyjemnie na dworze
U nas też przyjemna pogoda, da się oddychać
U nas tez nie pada. Jest 16 stopni wiatr. Niby jest cieplo ale mi jakos chlodno ![]()
U nas niby nie pada ale były dwa momenty że naszła ciemna chmura i kilka kropelek spadło
@Anetteso_gmail.com @magdallenka08971 sesja cudownie się udała cudne zdjęcia już mamy wszytkie ![]()
![]()
pogoda piękna
Jaka fajna rodzinka. Super, że sesja udana ![]()
![]()
![]()
O kurczę, ja myślałam że masz trójeczkę a ty masz czwóreczkę pociech. Ale super
Cudnie
Jaka piękna rodzinka
to dobrze że pogoda dopisała i pamiątka jest ![]()
Kilka kropel spadło i nadal tak strasznie sucho
Jaka piękna rodzinka ![]()
U nas dzisiaj dosyć padało i zaraz inne powietrze , zaraz lepiej się oddycha
U nas dziś już też trochę więcej , niby tydzień deszczowy ma być te pyłki bynajmniej zmyje
Jak pada to cały czas , a jak przestanie to znowu będzie sucho i gorąco
No
rano w radiu mowili ze do polowy czereca ma byc wlasnie w kratke a druga polkwa czerwca lipiec i sierpien to upalne lato i susze ![]()
No ciekawe jak to się sprawdzi ![]()
Ja tak nie lubię patrzeć długoterminowo , to się co chwilę zmienia
To racja , mało kiedy się sprawdza
nawet teraz jak patrzę jaka pogoda ma być na weekend to wiem , że to się nie sprawdzi ![]()
