Wow faktycznie, sprawdziłam prognozę pogody i od jutra ma być u mnie ponad 21 stopni a za tydzień w poniedziałek 29 :o ale super ![]()
U mnie w czwartek ma być 26 stopni ![]()
Zazdroszczę pogody , u mnie pokazuje deszcz deszcz i ciut słońca ![]()
![]()
Mam nadzieję, że tak będzie
Aż sama spojrzałam w pogodę na przyszły weekend , u nas 25 tak że super ![]()
U nas też , ale najpierw ma dużo padać
Ale to nie ma co patrzeć na przód bo to się tak wszystko zmienia ![]()
W sobotę rossman run to akurat idealna pogoda ![]()
U nas zimno z rana było, jakieś 8 stopni
Mam wrażenie ze ten maj bardzo średni
Ja tez mam takie wrazenie… majowka cieplo potem nagle bum zimno od jutra znowu cieplo 20- 28 stopni… mam nadzieje ze juz tak zostanie…
Dzisiaj u nas pochmurno momentami pada… a na termometrze pokazuje 8stopni ![]()
A ja się zdziwiłam bo zauważyłam że u nas w bloku jeszcze grzej ![]()
Jest zimno i szaro na zawenatrz. Na szczęście nie pada
U nas od tygodnia nie ![]()
Albo bardzo zimno i nieprzyjemnie albo prawie lato w tej pogodzie, zero umiaru ![]()
![]()
U nas dziś ładnie popadało ![]()
![]()
U nas dzisiaj wietrznie znowu, a jak słońce wyszło to cieplutko
A u nas slonecznie:sunny: i cieplo
jechalismy i 7.30 to w samej bluzie ![]()
U nas dziś słoneczko
U nas się rozpogadza. Oby tak dalej. Ja w końcu muszę kupić te baseniki bo zaraz to wszystko przeleci i się zapomni
U mnie w końcu wyszło słońce ! I już drugie pranie nastawiłam ![]()
![]()
U mnie to samo mega cieplutko dzisiaj ![]()
Ja też dziś prałam ubrania synka. Bo już przygotowuje pod żłobek