Jaka Pogoda u Was?

Ja codziennie mowie ze usiade sie i przejrze … i nie siadam :see_no_evil:

1 polubienie

Bo to jest tak czasochłonne, A jako mamy mamy już i tak dużo obowiązków :wink:

1 polubienie

Haha , skądś to znam :speak_no_evil: jakbym o sobie to czytała :stuck_out_tongue: @Anetteso_gmail.com dokładnie , zawsze jednak coś innego znajdzie się do pracy

2 polubienia


U nas piękna tęcza :face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

U nas tez :slight_smile:

1 polubienie

U nas pod wieczór było takie piękne niebo jak z bajki :face_holding_back_tears:

Jakie piękne kolory tęczy 🩷🩵

1 polubienie

A dzisiaj leje :see_no_evil:
Starszal dzisiaj jechal na wycieczke… maja w programie miedzy innymi zwiedzanie miasta :see_no_evil: na grupie Pani wyslala zdjecia… myslalam ze w taka ulewe nie beda zwiedzac ale sie mylilam :see_no_evil:

1 polubienie

U nas tez leje nawet burze zapowiadają, pogoda na komunie zapowiada sie przednia :see_no_evil::rofl:

U nas alerty że burze z gradem :smiling_face_with_tear: ale tak to pada za chwilę słońce grzeje i znowu pada i znowu słońce . Wystawiłam pranie na balkonie już bobaskowe jak świeciło i zaraz taka wichura z deszczem i schować do środka trzeba było :joy::joy:

U nas słoneczko :sunny: co jakiś czas wychodzi i jest cieplusio

Nas wczoraj była burza i grad :see_no_evil: a dzisiaj cały dzień pada

U nas też cały dzień leje :frowning:

U nas dzisiaj w kratkę. A ja byłam dziś z małą u kardiologa

U mnie raz padało w ciągu dnia ale ciepło było

Bo jak pada to pada cały czas , a jak przyjdzie ciepło to znowu będą suszę

Bardzo dziwny klimat się zrobił i jak mówisz taki zero jedynkowy

Noooo to jest ogólnie dziwne ostatnio

1 polubienie

U nas od przyszego tygodnia ma byc po 25 stopni😅

2 polubienia

U nas pada i jest zimo. Kiedy będzie cieplo? U teściowej są dziś komunię w parafi , biedne dzieciaki jest zimno i pada