Ja codziennie mowie ze usiade sie i przejrze … i nie siadam ![]()
Bo to jest tak czasochłonne, A jako mamy mamy już i tak dużo obowiązków ![]()
Haha , skądś to znam
jakbym o sobie to czytała
@Anetteso_gmail.com dokładnie , zawsze jednak coś innego znajdzie się do pracy
U nas pod wieczór było takie piękne niebo jak z bajki ![]()
Jakie piękne kolory tęczy 🩷🩵
A dzisiaj leje ![]()
Starszal dzisiaj jechal na wycieczke… maja w programie miedzy innymi zwiedzanie miasta
na grupie Pani wyslala zdjecia… myslalam ze w taka ulewe nie beda zwiedzac ale sie mylilam ![]()
U nas tez leje nawet burze zapowiadają, pogoda na komunie zapowiada sie przednia ![]()
![]()
U nas alerty że burze z gradem
ale tak to pada za chwilę słońce grzeje i znowu pada i znowu słońce . Wystawiłam pranie na balkonie już bobaskowe jak świeciło i zaraz taka wichura z deszczem i schować do środka trzeba było ![]()
![]()
U nas słoneczko
co jakiś czas wychodzi i jest cieplusio
Nas wczoraj była burza i grad
a dzisiaj cały dzień pada
U nas też cały dzień leje ![]()
U nas dzisiaj w kratkę. A ja byłam dziś z małą u kardiologa
U mnie raz padało w ciągu dnia ale ciepło było
Bo jak pada to pada cały czas , a jak przyjdzie ciepło to znowu będą suszę
Bardzo dziwny klimat się zrobił i jak mówisz taki zero jedynkowy
Noooo to jest ogólnie dziwne ostatnio
U nas od przyszego tygodnia ma byc po 25 stopni😅
U nas pada i jest zimo. Kiedy będzie cieplo? U teściowej są dziś komunię w parafi , biedne dzieciaki jest zimno i pada

