A coś słodkiego?
Tez nie lubi i nie je ![]()
My w tym roku korzystamy z pomocy prezentu marzeń i mąż dostanie jazdę off road ![]()
![]()
Ooooo to tak grubo…. To też jakiś pomysł. Musze zobaczyć jak to wygląda
Zerknij sobie, są różne takie tam ciekawe rzeczy i myślę, że na każdą kieszeń ![]()
Woow, to mnie zaskoczyłaś , że nie je słodkiego
mój to by cały dzień jadł ![]()
W canvie można stworzyć dużo fajnych rzeczy, cała moja papeteria ślubna była zrobiona w canvie ![]()
Ooo taaak ! Też swoją zrobiłam miałam tak jak chciałam ![]()
Tak ja często z niego korzystam w pracy ale też właśnie do zaproszeń
My w tym roku robimy sobie po prostu fajny rodzinny dzień. Tak samo zrobiliśmy na dzień mamy ![]()
Ja mam perfum , kupuję zawsze to czego brakuje
i będzie zadowolony tatuś ![]()
O fajny pomysł na prezent .
Ja tak samo perfum koszulki ![]()
To zawsze trafiony prezent ![]()
Ooo takie coś też jest mega ciekawym pomysłem
Pytanie czy faktycznie uzupełni? ![]()
My kobiety chyba bardziej z takich książek byśmy się cieszyły, a faceci to faceci, mój by pewnie powiedział żeby ją wypełniła za niego ![]()
![]()
To też fakt , różni sa mężczyźni ![]()


