Ja mam raka i częściowo uzupełniłam ale ostatnio nie mogę się zebrać by ja dalej uzupełniać ![]()
Ja żałuję że nie kupiłam na początku ciąży sobie takiej książki do uzupełnienia na bierzaco
pierwszy tydzień co się działo i tak każdy po kolei . Teraz nie pamiętam co było w konkretnym tygodniu , miesiącu a szkoda bo bym wróciła do początku ![]()
No w sumie racja. Ale ja mam juz po porodzie do uzupełniania a nie w trakcie ciąży. I sumie to by było fajne bo potem ssie to zaciera…… ja jakieś ważniejsze rzeczy wrzucałam do kalendarza w telefonie
Teraz też zaczęłam spisywać w kalendarzu jak mam wizytę u lekarza ile tygodni i ile bobas waży ![]()
Mój to by się raczej nie ucieszył z takiego , i pewnie ja bym miała sobie go uzupełnić finalnie ![]()
To byłby bardziej prezent dla siebie niż dla niego ![]()
Są też tacy tatusiowe którzy z chęcią by takie wypełniali ![]()
![]()
Ale wydaje mi się że to rzadkość ![]()
Mój chyba by był zadowolony. Małżonek przykłada wagę do takich rzeczy. U nas jest odwrotnie, to on robi zdjęcia, pamiątki itp ![]()
A to jest fajne ![]()
Ooo to zazdroszczę takiego męża , ja mojemu muszę mówić żeby też mi coś zrobił ![]()
Oo to super u nas to zalezy od dnia ale przewaznie to ja robie zdjecia
on nie lubi sesji zdjęciowych u kogos
Większość uznałaby to za dzień matki wedlug mnie ![]()
Wlansie dlatego fajny pomysł ![]()
No wlansie jahah
Właśnie dobry pomysł podsunęłaś ![]()
![]()
U mnie to nie możliwe bo mąż w pracy
Musi wsiąść urlop hahah
No właśnie hahhha niech ma dzień ojca a zarazem my ahha