Jezu, naprawdę mamy ze soba mnóstwo wspólnego, jak już ostatnio pisałam. Mój mąż też ma na imię Michał ![]()
![]()
Kazdy Michal ktorego znam to naprawde fajny facet !
Szkoda że mój się nie nazywa Michał ![]()
![]()
Potwierdzam! ![]()
![]()
Zamowilam w empiku obie ![]()
![]()
![]()
![]()
Zgodzę się , imiona mają dużą moc i mówią wiele o człowieku , takie moje zdanie ![]()
W sumie racja, coś w tym jest
tak racja , dla tego mam duży dylemat jak nazwać dziecko
kilka imion mi się podoba i ciężko się zdecydować
Nie bez powodu wybieramy tskie a nie inne imiona dla własnych dzieci ![]()
Ja mam Aleksandrę i Adriannę i tylko te imiona mi pasowały do nich ![]()
![]()
Opis tych imion tez mi do nich pasuje ![]()
Jejku, dziekuje
chyba nie potrafie przyjmowac komplementow, zawsze sie zawstydzam ![]()
Człowiek słyszy coś miłego i od razu rumieńce i „oj tam, oj tam”
Ale wiesz co? Trzeba się uczyć je przyjmować, bo zasługujesz na nie jak nic! ![]()
Na pewno się spodobają , u nas nawet nie są odkładane na regał
Nie widziałam jeszcze takich, ale na pewno też są fajne
fajne te rzeczy można teraz kupić ![]()
Nooo, wybór jest na prawdę duży ![]()
szkoda tylko ze budżet ograniczony ![]()
To racja… ![]()
I jak dzisiaj spędzacie dzień? ![]()
Lubię takie książeczki i też zawsze kupuje obie wersje dla mamy i taty ![]()

