Dzień Ojca 2025

Jezu, naprawdę mamy ze soba mnóstwo wspólnego, jak już ostatnio pisałam. Mój mąż też ma na imię Michał :rofl::rofl:

1 polubienie

Kazdy Michal ktorego znam to naprawde fajny facet !

3 polubienia

Szkoda że mój się nie nazywa Michał :laughing::see_no_evil:

Potwierdzam! :rofl::ok_woman:t3:

1 polubienie

Zamowilam w empiku obie :blush::blush::blush::blush:

Zgodzę się , imiona mają dużą moc i mówią wiele o człowieku , takie moje zdanie :slightly_smiling_face:

1 polubienie

W sumie racja, coś w tym jest

tak racja , dla tego mam duży dylemat jak nazwać dziecko :sweat_smile: kilka imion mi się podoba i ciężko się zdecydować

Nie bez powodu wybieramy tskie a nie inne imiona dla własnych dzieci :slight_smile:
Ja mam Aleksandrę i Adriannę i tylko te imiona mi pasowały do nich :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
Opis tych imion tez mi do nich pasuje :slight_smile:

Jejku, dziekuje :heart: chyba nie potrafie przyjmowac komplementow, zawsze sie zawstydzam :rofl:

1 polubienie

Człowiek słyszy coś miłego i od razu rumieńce i „oj tam, oj tam” :smile: Ale wiesz co? Trzeba się uczyć je przyjmować, bo zasługujesz na nie jak nic! :heart:

2 polubienia

Na pewno się spodobają , u nas nawet nie są odkładane na regał

1 polubienie

Nad nimi jeszcze się zastanawiam :wink:

1 polubienie

Nie widziałam jeszcze takich, ale na pewno też są fajne

fajne te rzeczy można teraz kupić :star_struck:

Nooo, wybór jest na prawdę duży :wink:

szkoda tylko ze budżet ograniczony :wink:

To racja… :slight_smile:

I jak dzisiaj spędzacie dzień? :smiling_face_with_three_hearts:

Lubię takie książeczki i też zawsze kupuje obie wersje dla mamy i taty :wink:

1 polubienie