Domowe testy

Dokładnie. Mnie to wkurza jak na przykład w autobusie jadą osoby mega zakatarzone i nawet maseczki nie założą tylko roznoszą choróbsko

Jak byłam w pierwszej ciąży to rumieniem zakaźnym o bratanka przedszkolaka się zaraziłam :stuck_out_tongue: więc co ma być to bd

Mój chyba to przeszedł jak miał 6 miesięcy …. Bo miał takie jakby spoliczkowane policzka …. Ale oprócz tego nie miał innych dolegliwości …… a pojawiło się to u niego jak wróciliśmy z odwiedzin u rodziny męża

Oj tak niestety od dzieci idzie dużo złapać

Tym bardziej że dzieciaki potrafią ci to przejść po prostu bezobjawowo albo naprawdę delikatnie a człowieka dorosłego jak trafi to dramat

Ojej i coś musiałaś z tym zrobić ?

No właśnie u dzieci zwykle to tak jest, ale jak ja byłam w ciąży to to było bardzo groźne.
@magdallenka08971 musialam jeździć na sprawdzanie przepływów co 2 tygodnie.
Niby suma sumarum nic się nie stało, ale jaki stres to tylko my wiemy.
Najlepsze, że doslownie przez chwile miałam policzki czerwone i nic więcej, ale jak wiedziałam, że u brata dzieciaki mają to zrobiłam przeciwciała i wyszlo

W ciąży większość chorób zakaźnych jest groźnych …. Najlepiej nie chorować bo też niewiele można brać jeśli chodzi o leki

Noo to na pewno , na samą myśl jak się dowiesz o jakiejś chorobie to zaraz jest stres a co dopiero w ciąży

No ja pół dnia przepłakałam. Jeszcze moja wspaniała doktor do której chodziłam prywatnie nie odbierała. Prędzej by mi obecny na NFZ pomógł. Ostatnio potrzebowałam leki to wcisnął mnie na teleporade

Częstował jest że na NFZ szybciej niż prywatnie , bo prywatnie to nawet nie odbiorą

1 polubienie

Moja ginekolog, do której chodzę prywatnie odpisuje mi w tempie ekspresowym na whatsuppie . Nie miałam nigdy takiej sytuacji, żeby dzwonić. Ale kilka razy pisałam to po kilku minutach była odpowiedź.

Oooo fajnie masz ze możesz napisać na WhatsApp …. Ja tanie miałam :upside_down_face: ale też nie potrzebowałam

To super, a dużo płacisz za wizytę?

250 zł płacę za wizytę . I przez to, że mam pakiet medyczny z pracy w PZU to mam możliwość refundacji , jak korzystam prywatnie z lekarza zamiast u nich. I mi zwracają 115 zł .

Eeee no to fajnie masz

U nas cały dom Chorował mi się udało tylko na lekkim katarku , aż dziwię się że mam taką odporność

Oooto masz fajną doktor :wink: ja kiedyś pilnie potrzebowałam recepty to nie odbierała dopiero w dzień który przyjmuje oddzwoniła . I dobra cena za wizytę

Ja miałam telefon do lekarza ale nie wiem jakby reagował na nagłe telefony. Bo miałam przez przypadek bo kiedyś płaciłam mu na telefon :upside_down_face: bo jak pytałam gaci gdyby coś się działo to mówiła by jechać na sor :face_with_hand_over_mouth:

No właśnie jak na Gdańsk to jest dobra cena, bo wszędzie jest 300-350 zł. A zostałam u tej ginekolog bo dzięki niej zaszłam w ciążę, a byłam u wielu lekarzy .