Fajne jakby do piątku były 🩵
Ostatnio nadali paczkę wręcz w ostatni dzień miesiąca. No akurat było bardzo późno paczka za kwiecieńNo akurat było bardzo późno paczka za kwiecień
Oj to ciekawe jak to będzie teraz ![]()
No mega ciekawe jak teraz
Dokładnie ostatnio była dość późno paczuszka , ale nie ważne kiedy w końcu napewno będzie ![]()
Na pewno się doczekamy ![]()
Jasne! Czekanie na kuriera i paczkę to bardzo miłe czekanie! ![]()
Liczę że na koniec tygodnia będą 🩷
Też tak liczę ale jak będą w następnym tygodniu Też będzie fajnie🥰
Super było , może nadadzą w przyszłym tygodniu.
Myślę że raczej napewno po niedzieli będą już paczuszki ![]()
Ja myślę że czwartek/piatek ![]()
Fajnie by było nie mogę doczekać się tych smoczków
Wszystkie teraz “tuptamy” nóżkami na info że paczka nadana i kurier w drodze ![]()
![]()
![]()
A co dostałyście już informacje że jest paczuszka nadana ?
Jezzcze nic nie dostalam
Jeszcze nic nie mam też , pewnie w tym lub następnym tygodniu .
Póki nie ma jeszcze z nami bobasa to mi się nie śpieszy ![]()
No tak , ja akurat będę chciała wyrzucić już smoczki, które mała ciumka to nowe się nam przydadzą .
Ale to czekanie jest najgorsze
ważne że będą hihi