Dołącz do programu testowego #teamLOVI! (maj 2026)

Fajne jakby do piątku były 🩵

Ostatnio nadali paczkę wręcz w ostatni dzień miesiąca. No akurat było bardzo późno paczka za kwiecieńNo akurat było bardzo późno paczka za kwiecień

Oj to ciekawe jak to będzie teraz :thinking:

No mega ciekawe jak teraz

1 polubienie

Dokładnie ostatnio była dość późno paczuszka , ale nie ważne kiedy w końcu napewno będzie :smiley:

Na pewno się doczekamy :slight_smile:

Jasne! Czekanie na kuriera i paczkę to bardzo miłe czekanie! :star_struck:

1 polubienie

Liczę że na koniec tygodnia będą 🩷

Też tak liczę ale jak będą w następnym tygodniu Też będzie fajnie🥰

2 polubienia

Super było , może nadadzą w przyszłym tygodniu.

1 polubienie

Myślę że raczej napewno po niedzieli będą już paczuszki :star_struck:

1 polubienie

Ja myślę że czwartek/piatek :smiley:

1 polubienie

Fajnie by było nie mogę doczekać się tych smoczków

1 polubienie

Wszystkie teraz “tuptamy” nóżkami na info że paczka nadana i kurier w drodze :stuck_out_tongue_winking_eye::sweat_smile::grinning:

2 polubienia

A co dostałyście już informacje że jest paczuszka nadana ?

Jezzcze nic nie dostalam

1 polubienie

Jeszcze nic nie mam też , pewnie w tym lub następnym tygodniu .

Póki nie ma jeszcze z nami bobasa to mi się nie śpieszy :face_holding_back_tears:

No tak , ja akurat będę chciała wyrzucić już smoczki, które mała ciumka to nowe się nam przydadzą .

1 polubienie

Ale to czekanie jest najgorsze :sweat_smile: ważne że będą hihi