Gratulacje mamusie !
Oj tak mega jest ten zestaw do testowania ![]()
naprawdę tego dużo jest w tym miesiącu ![]()
![]()
![]()
Również gratuluję wszystkim 🩵
Gratulacje dla wszystkich ![]()
![]()
Teraz tylko będziemy czekać na paczki , aż dojdą nam. Już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć te kolorki smoczków na żywo.
Ciekawe czy beda szybko paczuszki czy kolo 20 ![]()
Może nas zaskoczą i będą troszkę szybciej tak jak wyniki .
A tak przeważnie kiedy są wyniki i kiedy paczki z poprzednich miesięcy były wysyłane ?
Roznie ale zazwyczaj kolo 20 a wyniki albo na poczatku albo kolo 8 niema reguly ![]()
Za każdym razem jest inaczej.
a wyników chyba jeszcze tak szybko nie było ![]()
Kiedys wyniki były ok 9 dnia miesiąca a paczki po 20, a ostatnio wyniki są szybciej a paczki przyszły w ostatnim tygodniu miesiąca. Więc różnie to jest
To może i tym razem szybciej będą paczki u nas ![]()
![]()
![]()
Ale ważne że paczki są Hah ![]()
Dokładnie hahah
Ale mega tak mi się podobają te kolorki i super że teraz będę je testować ![]()
Ja już się nie mogę doczekać jak będzie kurier ![]()
Ja tak samo
aby widzę powiadomienie o nadchodzacym kurierze to siedzę i czekam na telefon ![]()
Może w tym miesiącu jak były tak szybko wyniki to kurier też będzie szybciej ? ![]()
![]()
Ale chyba jeszcze nic nie nadali , bo nie widzę żadnego powiadomienia ![]()
To jeszcze za szybko, przeważnie w czwartki nadają i w piątek już jest u nas ![]()