Ja piorę w proszku Bryza i schodzą plamy
Ja w sumie nie miałam problemu z praniem ubran po moim mleku.zawsze schodziło,prałam w loveli
Ja też nie miałam, wszystko schodziko ładnie:)
Anabanana ostatnio nie podolalao mydełko z plama po czeresniach :( mimo moczenia calonocnego cień plamy widać.
U mnie mydło dr. Beckmann jest nr jedne, zawsze nakladam na plame a potem do pralki
Na plamy jedt tez dobre mydelko galasowe z rosmana
Klaudiamama jak ono wygląda ? Jakiej firmy? Sprawdza się w przypadku btez innych plam?
Nie słyszałam o takim :))
klaudia podeslij link bo nie słyszałam o tym
Klaudia to chyba jest niemiecki odpowiednik modelka do odplamiania? Pokaż jakie uzywasz
O to widziałam je ;) mama czasami kupuje
Czy to mydło z rosmana ?
Beata tak ono w rossman jest , tez go mam
Tak, mydła galasowe są bardzo polecane na różne plamy :) ja się pierwszy raz z tą nazwą spotkałam właśnie przy pieluchach wielorazowych bo bardzo dziewczyny polecały do dopierania ale nie próbowałam jeszcze.
Beata tak z rosmana
Mazią i jak u Ciebie spiera te mydło wszystkie plamy ?
O jakie tanie :) musze kupic :)
U mnie sprawdza się mydełko z rossmana dr.beckman lub domol. Domów nawet bardziej :-)
Plamy po soczkach typu Kubuś tez udalo sie usunąć :-)
Wiec bardzo polecam
U mnie jeszcze Kubusia nie pije córka.. Tylko wodę w malych ilosciach :D
Ale czasami marchewkę trudno sprać to prawda ;) jak tatuś karmi bez sliniaka to cała bluzka brudna :D a później matka pierz :D
