Czym sprać kobiece mleko?

Ja piorę w proszku Bryza i schodzą plamy 

Ja w sumie nie miałam problemu z praniem ubran po moim mleku.zawsze schodziło,prałam w loveli

Ja też nie miałam, wszystko schodziko ładnie:)

Anabanana ostatnio nie podolalao mydełko z plama po czeresniach :( mimo moczenia calonocnego cień plamy widać. 

U mnie mydło dr. Beckmann jest nr jedne, zawsze nakladam na plame a potem do pralki 

Na plamy jedt tez dobre mydelko galasowe z rosmana 

Klaudiamama jak ono wygląda ? Jakiej firmy? Sprawdza się w przypadku btez innych plam?

Nie słyszałam o takim :))

klaudia podeslij link bo nie słyszałam o tym 

Klaudia to chyba jest niemiecki odpowiednik modelka do odplamiania? Pokaż jakie uzywasz

Takie jsk na zdjeciu. Kosztuje grosze w rosmanie

O to widziałam je ;) mama czasami kupuje 

Czy to mydło z rosmana ?

Beata tak ono w rossman jest , tez go mam 

Tak, mydła galasowe są bardzo polecane na różne plamy :) ja się pierwszy raz z tą nazwą spotkałam właśnie przy pieluchach wielorazowych bo bardzo dziewczyny polecały do dopierania ale nie próbowałam jeszcze.

Beata tak z rosmana 

Mazią i jak u Ciebie spiera te mydło wszystkie plamy ?

O jakie tanie :) musze kupic :)

U mnie sprawdza się mydełko z rossmana dr.beckman lub domol.  Domów nawet bardziej :-) 

Plamy po soczkach typu Kubuś tez udalo sie usunąć :-) 

Wiec bardzo polecam 

U mnie jeszcze Kubusia nie pije córka..  Tylko wodę w malych ilosciach :D

Ale czasami marchewkę trudno sprać to prawda ;) jak tatuś karmi bez sliniaka to cała bluzka brudna :D a później matka pierz :D