Mazia doklansie też tak robię. Czasem nie nadążam albo nie mam czasu na bieżąco czegoś zaprać to potem kombinuję.
albo wyprać w wybielaczu a później w płynach dla niemowląt
Ja do wybielacza nie mam przekonania wole szare mydlo ale to tez dopiero jak corka byla starsza znalazlam sposob na plamy;) wczesniej zapieralam ale to tez tak zabawa;(
ja jeszcze nic nie wybielałam
Ja wybielacz nakładam na króciutko, nawet nie na minutę i zaraz płuczę i piorę.
Kiedyś slyszalam ze do wybielania swietnie sprawdzą się aspiryna;)
Moja babcia tez tak na mówiła.. Ja nigdy nie próbowałam aspiryną
czyli jak jej użyć ?
Becia z tego co wiem.to można drzucać do prania kilka tabletek, albo namaczać ale nigdy nie stosowałam tej techniki
Anita a mi koleżanka polecała tabletki do protez Corega, mówi że tak białego prania dawno nie miała :p muszę kiedyś spróbować. O aspirynie nie słyszałam.
pewnie namaczać trzeba
co do tabletek do protez, w rossmanie sa zastepniki duże pudełko za śmieszne pieniadze;) co do wybielania nie wiem jak na tkaninach, ale często jak czyścimy córki aparat w tych tabletkach to pozostawiam potem tą wodę i slicznie wybiela kubki w środku, nawet te bardzo zaszłe nie do doszorowania zwykłymi płynami czy ostrym proszkiem;)
Beata moja babcia na litr wody daje 3 tabletki i namacza ;)))
i pomaga?
Anita muszę wypróbować, mówisz o tych Procudent?
Poważnie tabletki do protez? O tym to nie słyszałam
Kverve dokladnie te;)
Ja osobiście nie prałam, ale babcia tak i mówiła właśnie że zawsze działa
Byłam wczoraj w w Rossmanie i kupiłam bo było 6szt Coregi za 3,70 więc wzięłam na spróbowanie. Moczyłam pieluchy i sliniaki i faktycznie lepiej plamy poschodzily i wydają się bielsze. Polecam :)
Moze jak by więcej tabletek rozpuścił to by wiecej wybielilo;) ciekawe czy przy dluzszym stosowaniu nie zniszczy bardziej takaniny;)