U nas żeby być honorowym dawcą krwi to kobieta musi oddać 15l a mężczyzna 18l krwi , więc to jest proces i trwa myślę dobrych kilka lat
Ja tam nie wnikam czy była czy nie , tylko chodziło mi o jej zachowanie
że z takimi pretensjami weszła że jej się to należy to ja jej pokazałam mój brzuch że jestem w ciąży to zaczęła mi mówić że też powinnam się upomnieć o moje prawa
Tak ja podziwiam bardzo za taką postawę
No wlasnie to bylo jak mialsm jakies 25 lat. Wiec 10 lat temu. Nie wiem skad wzieli ta niedowage. Moze tak powiedzieli bo na oko mizernie, blado wygladalam ![]()