Żłobek i brak odporności

Takie chybaniu teraz pokolenie :sweat_smile:

Przy 20 stopniach Sasiadka swoje pół roczne dziecko ubrała w kombinezon merino :exploding_head:

Ciekawe jak sama była ubrana , szok

Jak to jak , normalnie :wink: w spodenki i t shirt… masakra

Maskara . Nie rozumiem takich ludzi :pleading_face: