Tak to prawda takie wyjście z domu wiele daje ![]()
Zdecydowanie lepiej się bawilam jak wiedziałam że dziewczyny już śpią ![]()
Młodsza przesypia całe nocki
przyjechałam to ledy się paliły , i tata ją karmił bo sie kręciła w dostawce i stwierdził ,że glodna ![]()
Ale super mieć takie wparcie , i poczucie że dzieci są bezpieczne
Dziewczyny ,muszę Wam się podzielić , facet nie zrozumie - od wczoraj zaczęłam mieć wiecej wydzieliny , a dzis okres
w sobotę ma być 29 ° C, jedziemy na dwa auta najpierw ja z mlodsza ubierać pania młoda a potwm do kościoła , a jak juz starsza sobie pośpi w domu na spokojnie to dojedzie juz pod sale weselną z tatą ,kurde i akurat teraz okres mi potrzebny , no nieeeee , i to po 2,5 mca od urodzenia młodej ,gdzie caly czas odciągam mleko laktatorem ![]()
![]()
![]()
![]()
Ojej, ale pech z tym okresem akurat teraz…
Super że wszystko się udało , będą piękne wspomnienia ![]()
![]()
Ojjj to rzeczywiście szybko , ale pech.
Super że wszystko poszło tak jak zaplanowaliście ![]()
![]()
To już jest pech , ja zawsze tylko patrzałam że jak jakaś impreza oby okresu nie było ![]()
Ojejej najgorzej to już też pech , najgorsze uczucie na imprezach ![]()
Ja już przywykłam. Zawsze mam miesiaczke na jakiejś imprezie ![]()
@DaNutka super, że wieczór panieński i kawalerski się udał, zawsze to zostaje w pamięci i wspomnienia na lata, które nie kupi się za żadne pieniądze.
Oj z tym okresem to rzeczywiście nieźle, ale pociesze Cię, bo ja zawsze też tak miałam, że co impreza to okres,ba nawet na swoim ślubie i weselu miałam, chociaż powinnam dostać w innym terminie, ale pewnie stres, nerwy i swoje zrobiło.
A nawet nie było tragedii na weselu z tym okresem , bo jzu fo nie było hahahah :)) heca
ale dziewczyny wybawialam sie jak tralalala
Do dziewczym przyjechala moja ciocia ,bo mielismy pokój wiec z nimi byla tam
wiec tak to mozna chodzić na wesela
one spały , miały opiekę a myśmy sie bawili , ja do 5 i juz nie spalam ,przed 8 juz wracaliśmy spowrotem do domu ![]()
Wiec jesli kiedy bedziecie mieli imprezki i ktos Wam zaoferuję taka pomoc przez noc do dzieci to korzystajcie Droggie Mamy ![]()
![]()
![]()
Super że się qybawilas i miałaś głowę spokojną co do dzieci. Taka odskocznia jest dobra na głowę ![]()
Nooo jeszce para górali była , kurde zaluje ze foty z nimi nie trzasnęłam , byli ubrani w swoje tradycyjne stroje i robili szał ![]()
No znam dużo takich osób ![]()
To by była fajna fotka ![]()
Super,że imprezka się udała i się wybawilas. No i najważniejsze,że głowa odpoczęła ![]()
@DDoominika ooo tu też zerknij
dziewczyny super pomysły dawały ![]()
Właśnie nie mogłam sobie przypomnieć tytułu wątku! Dzięki za oznaczenie
tylko ja też bardziej potrzebuje poleceń domków, aniżeli samych aktywności, czy prezentu, ale stąd na pewno też dużo zaczerpniemy! ![]()
![]()