Ubrania ciażowe

Głos oddany :wink:
Ja w ciuchy ciążowe zaopatrzyłam się na olx i Vinted i wydałam całe 100 zł :grinning:, a i tak połowy rzeczy nie wykorzystałam.
Chodziłam bardzo dużo za to w dresach ciążowych, kupiłam nowe na allegro :slight_smile:

1 polubienie

U mnie z tymi ubraniami zależy od dnia , raz mam ochotę na luźne i jak ubiorę to samo następnego dnia to jestem załamana swoim wyglądem :joy: później wolę coś opiętego i znowu następnego dnia jak założę to jestem załamana i tak w koło :joy: a głownie siedzę w domu to powinno mi to być obojętne no ale jednak
@Pika bardzo dziękuję :heart:

1 polubienie

Ja lubię mieć opięte i jak widać brzuszek :smiling_face::heart_eyes:

1 polubienie

Ja nie lubiłam tak , i do dziś lubię luźno chodzić


Ja sobie zamówiłam taki na shein i jest bardzo wygodny :face_holding_back_tears:

Ja noszę same opięte sukienki też wlansie z shein :smiley:

1 polubienie

Wygląda fajnie! Chociaż ja nie jestem fanką ubrań z Shein.

Jest wygodne i dobrze się e tym czuję :joy::joy:🩵

1 polubienie

A masz też tak , że w ubraniach z shein bardziej się pocisz?

Oj mam bardzo malutko ubrań z shein, jedynie to ten kombinezon, i sukienkę na komunię kupiłam , wcześniej miałam piżamki ale nie widziałam różnicy żebym się bardziej w nich pociła :confused:

Ja kupiłam sukienkę i właśnie mam wrażenie , że mocniej chociaż ja zawsze mam cos takiego ze mega się pocę

Pewnie zależy od tego ile ma sztucznych materiałów w sobie i jakich . Bo czasem coś jest lepszej jakości , a czasem gorzej z tą jakością i różnie można trafić.

To prawda

A teraz w sieciówkach dużo jest poliestru :sob: takie jakościowe ciuchy już sobie kosztują, ja lubię na lumpie jak mam więcej czasu szukać ubrań wlansie dobrym składem ;)) Ale to jak mam czas jak nie mam to szukam co ładniejsze a w domu patrzę na metki

A no to najważniejsze :grinning:
@magdallenka08971 myślę, że to chodzi głównie o skład…
Chociaż ja ostatnio kupiłam sobie lnianą sukienkę, 55 proc. Lnu (nie z shein) co prawda, myślałam że nie będzie w niej aż tak gorąco… oj jak bardzo się myliłam :sweat_smile:

1 polubienie

Ja uwielbiam muslinowe ubrania na lato :heart_eyes: liczę że jeszcze je ubiorę w to lato :face_holding_back_tears: kombinezon lniany też mam ciekawe ile on ma zawartości lnu jutro zerknę :flushed:

Na pewno… chociaż ja zawsze miałam problem z poceniem się… wykąpałam się , wyszłam na dwór i już czułam swój pot… a najgorzej jak się zdenerwuje , to taki bardzo specyficzny. @Karolinnna a skąd kupowałaś ? :slight_smile:

@magdallenka08971 oj różnie, ale większość Vinted albo lump :sweat_smile:

Ja dla tego nie lubię tam ubrań kupować, większość ma taki sztuczny materiał