dziś znajoma wstawiała zdjęcie jak pół ściany miała w biedronkach
U nas biedronek też jest dość dużo.. Nawet dzisiaj jedna wyrzuciłam za okno..
U nas tez wlatuja do mieszkania;/ chociaz wole biedronki niz osy
Biedronki to plaga. Zwłaszcza, gdy poświeci słońce to raz dwa się pojawiają
Ostatnio wniosłam do domu kwiaty z przed drzwi, a nie zobaczyłam, że cały były w biedronkach.. musiałam je zbierać z werandy..
U mnie również ostatnio plaga biedronek i zastanawia mnie z czego to wynika
Chyba słoneczna pogoda tak działa na nie.. teraz jest chłodniej i ani jednej nie mam
Faktycznie teraz jest mniej biedronek. Chociaż czasami jakas po domu lata ale to już jednostki.. zbieram te które ostatnio wpuściłam do domu..
Z tego co mi wiadomo to są te azjatyckie biedronki.. Osiedlają się w domu, zazwyczaj wybierają rogi ścian czy okien.. Trzeba się i pozbywać na bierząco bo szybko się rozmnażają i gryzą.. Fakt pojawiają się jak jest ciepło, a ze póki co pogoda nas w sumie rozpieszcza to grasują..
Te azjatyckie biedronki to jakieś plagi. Okna nie można otworzyć. A podobno gryzą.. my tylko na mikro dajemy bo strach. Tym bardziej że u nas koty na nie polują. A mieszkamy na osiedlu gdzie z "tyłu" budynku mamy dużo zieleni to po prostu jest masakra.
U mnie nie ma, ale w tym nowobudowanym domu jest ich wiele i tylko męża ganiam by je wyganiał;/
Chyba to przez zmiany klimatyczne tyle tych nowych robakow;/ azjatyckie... juz wole nasze Polskie Biedronki;)
O to napewno :/ ciagle coś nowego jest
Te azjatyckie śmierdzą mi i podobno lubią gryźć. Na szczęście będzie do wiosny spokój z nimi
Cześć przyjaciele! Chcę podzielić się z Tobą świetnym źródłem informacji, które pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości obstawiania zakładów sportowych! Zanurz się w świecie emocji i adrenaliny w kasynie Probukmacher! Tutaj znajdziesz najnowsze prognozy, analizy i wskazówki od profesjonalistów, które pomogą Ci obstawiać zwycięskie zakłady. Nie przegap szansy na poprawę swoich wyników i zwiększ swoje szanse na wygraną! Odwiedź więc tę stronę https://www.probukmacher.pl/bukmacherzy/betclic-opinie/betclic-aplikacja/ już teraz i zanurz się w świat zakładów sportowych! Powodzenia w podróży po świecie hazardu!
SPAM
A już było tak pięknie przez jakiś czas. ;/
Witam forumowiczów!
Chcę podzielić się wspaniałym miejscem dla wszystkich miłośników zakładów i hazardu - jest to kasyno 1Win Polska https://1win-polska.com/ . W 2024 roku oferuje najszerszą gamę opcji zarówno dla zakładów sportowych, jak i kasyn. Już tego próbowałem i byłem pod wrażeniem: mnóstwo sportów do obstawiania, wysokie kursy i szeroki wybór gier kasynowych – od klasycznych po najnowsze. Wszystko działa bez zarzutu, interfejs jest wygodny i intuicyjny. Jeśli tak jak ja cenisz jakość obsługi i uwielbiasz wygrywać, to 1Win Polska jest dla Ciebie idealnym wyborem.
Znów ten spam
Nie wiem dlaczego akurat w tym wątku ciągle pojawia się jakiś spam. Dawno już nie widziałam tych wiadomości ze spamem na forum.